Pracuję w bardzo dużej korporacji. Jest to firma wielobranżowa, ale wszystkie jej gałęzi łączy razem technologia. Ja pracuję w dziale zarządzania zasobami ludzkimi oraz administracji biurowej, gdzie zajmuję bardzo wysokie kierownicze stanowisko. Można by śmiało nazwać mnie dyrektorem bez tytułu, chociaż doszły mnie niedawno słuchy, że szykuje się dla mnie awans w niedalekiej przyszłości. Wszystko to spowodowane jest zapewne moim wieloletnim doświadczeniem w branży oraz wysokim zaangażowanie w powierzone mi zadania.

Jaką wybrałam przypinkę posiadającą własny nadruk dwustronny

przypinki z własnym nadrukiemJakieś kilka miesięcy temu (dokładnie będzie to około czterech miesięcy temu), dostałam od zarządu nowe zadanie. Była to misja z kategorii całkowicie organizacyjne, w której – powiem nieskromnie – jestem doskonała. Miałam zorganizować naszą drużynę na zbliżające się zawody sportowe, której organizowane są co roku, w jednym z bardzo urokliwych miejsce w Polsce. Rywalizują między sobą pracownicy kilku największych korporacji z naszego kraju, w tym nasza. Jesteśmy co roku na podium, w ubiegłym udało nam się zająć pierwsze miejsce w biegach, będzie bronić tytułu. Z tego też powodu nasza drużyna musiała się prezentować reprezentacyjne. Postanowiłam stworzyć dla każdego naszego pracownika unikalne gadżety. Miały to być przede wszystkim duże, wyraziste przypinki z własnym nadrukiem. Musiał być specjalne, wszak miały one reprezentować wkład naszej firmy w zwycięzcą drużynę. W celu znalezienia najlepszych przypinek wpisałam w wyszukiwarkę następującą frazę „niebagatelne, piękne przypinki z własnym nadrukiem dwustronne – kujawsko-pomorskie”. Kujawsko-pomorskie, to oczywiście województwo, w którym znajduje się nasze firma. Bardzo zależało mi na tym, aby najpierw zobaczyć na żywo przypinki z własnym nadrukiem, które były robione przez daną firmę, przed ich zakupem. Chciałam, żeby były one bardzo wyjątkowe – miały być naszą wizytówką. Musiałam zamówić czterysta pięćdziesiąt siedem sztuk zapinek, więc miało to być spore zamówienie.

Udało mi się bardzo szybko zlokalizować pobliską firmę, która zajmowała się tworzeniem specjalnych zapinek z własnym nadrukiem na zamówienie indywidualnych klientów. Co ważne, firma zadeklarowała się możliwością dokonania terminowej realizacji mojego, dość dużego zamówienia.