Moja restauracja upada. Przez kilka lat prosperowała naprawdę wyśmienicie, ale od roku jest bardzo słabo. Nie wiem, co jest przyczyną, choć mogę się domyślać. Ludziom coraz gorzej się żyje w naszym kraju, bo ceny drastycznie poszły w górę, a pensje stoją w miejscu. Pomyślałam, że muszę zadbać o dobrą reklamę swojej restauracji. Na początek wydrukuję pięć tysięcy ulotek i poroznoszę je po całym Toruniu. Zaraz zajmę się szukaniem profesjonalnej drukarni z niskimi cenami.

Najtańsza ulotka reklamowa z Poznania

nieszablonowe ulotki reklamowe z poznaniaW Poznaniu jest wiele drukarni, około trzydziestu. Przejrzę na stronach internetowych jakie są ceny wydruku kolorowych ulotek. Mam już project swojej ulotki. Jest ona różowa z białymi napisami. Zawiera zdjęcie mojej restauracji i ceny kilku popularnych potraw. Zamieściłam również fotografię całej załogi, bo pracownicy wyrazili na to zgodę. Ulotka wygląda pięknie, bo długo nad nią pracowałam, prawie tydzień. Teraz poszukam taniej drukarni. Takie nieszablonowe ulotki reklamowe z Poznania można wydrukować w miejskiej bibliotece. Jest tam mała, ale bardzo tania drukarnia. Ma nowoczesną drukarkę, a koszt wydruku jednej ulotki wynosi zaledwie dziesięć groszy. To naprawdę mało, bo zazwyczaj ceny wydruku ulotki oscylują w granicach dwudziestu pięciu groszy do nawet czterdziestu groszy. Zadzwoniłam do tej drukarni i okazało się, ze mogę przyjść dopiero jutro, bo dziś nie ma wolnych terminów. Jak widać, drukarnia jest bardzo oblegana. Cieszę się, bo moi pracownicy obiecali mi, że pomogą mi przy roznoszeniu ulotek. Mojej załodze również zależy na tym, aby restauracja przetrwała, bo to w końcu ich praca. Jesteśmy jedną, zwartą drużyną, z czego jestem bardzo dumna. Będziemy roznosić ulotki po całym Toruniu, a jak ich zabranie, to dodrukuję. Muszę zrobić wszystko, aby uratować moja restaurację, bo włożyłam w nią całe serce.

Pomyślałam, że skoro te ulotki są takie tanie, to wydrukuję dziesięć tysięcy. Nawet, jeśli nie rozniesiemy ich wszystkich teraz, to przydadzą się w przyszłości. Zamierzam inwestować w reklamę mojego lokalu, nawet jak zacznie lepiej prosperować. Nie spocznę na laurach, ja było to do tej pory. Każdy, kto przyjdzie z ulotką do restauracji otrzyma dwudziestoprocentowy rabat, co na pewno okaże się kuszącą okazją.