W każdym biurze powinny znajdować się kalendarze, ponieważ ułatwia to zaplanowanie spotkań czy zapamiętanie ważnych dat. Poza kalendarzami ściennymi niezwykle popularne są kalendarze, które stawiane są na biurku. Są mniejsze, ale znajdują się pod ręką, więc nikt nie zapomni o planowanym zebraniu czy urodzinach współpracowników.

Kalendarze biurkowe piramidki

podręczny kalendarz piramidka z klejonym kalendariumMałe kalendarze, które można postawić na biurku, bardzo dobrze sprawdzają się w różnego rodzaju biurach. Każdy pracownik ma wtedy łatwy dostęp do swojego kalendarza, na którym może zaznaczać interesujące go daty. Podręczny kalendarz piramidka z klejonym kalendarium może mieć nadrukowane logo i grafikę wybraną przez zamawiającego, dlatego może stać się świetnym gadżetem reklamowym. Zazwyczaj gadżety reklamowe to bezużyteczne produkty, dlatego warto przełamać ten schemat i zastosować kalendarz reklamowy, ponieważ jest niezwykle przydatny, ponieważ każdy korzysta z kalendarza w mniejszym lub większym natężeniu. Kalendarze piramidki to najpopularniejszy gadżet reklamowy i niezwykle często zamawiany jest na różnego rodzaju targi czy eventy. Na rynku dostępne są kalendarze, które na jednej stronie mieszczą rozkład dni na 1 lub 3 miesiące. Kalendarz z własnym logo firmy i wybraną przez siebie grafiką to wspaniały nośnik reklamowy. Kiedy będzie stał na biurku potencjalnych klientów, będzie im przypominał o firmie, od której go otrzymali, dlatego warto dorzucić go do świątecznych paczek wysyłanych do klientów. Kalendarze piramidki wykonane są z dobrej jakości kartonu o gramaturze 270 g, w który bardzo dobrze wnika tusz drukarski. Dzięki temu grafika prezentuje się bardzo wyraziście i całość wygląda niezwykle profesjonalnie. Do kartonowej piramidki doklejane jest kalendarium za sprawą specjalnego kleju, który będzie umożliwiał swobodne wyrywanie kartek.

Kalendarze cieszą się ogromną popularnością wśród przedsiębiorców, którzy aktywnie reklamują swoje usługi. Spełniają swoją funkcję, a także są świetną reklamą. Są łatwe do złożenia i nie zajmują wiele miejsca. Świetnie sprawdzają się w biurach, jako stały element znajdujący się na biurkach pracowników. Kalendarze biurkowe piramidki to świetny motyw reklamowy, dlatego warto zaopatrzyć się w nie podczas spotkania z potencjalnymi klientami.