Łapałem się różnych prac, bo zbierałem kasę na mieszkanie. Miałem stałą pracę na etacie, ale umożliwiała mi ona dodatkowe zarobki, bo nie musiałem siedzieć na miejscu przez osiem godzin. Dlatego zdecydowałem się to wykorzystać a miałem spore doświadczenie.

Kupno dużej ilości kostki brukowej 

kostka brukowa grodzisk mazowieckiSzef o wszystkim wiedział i często nakręcał mi klientów, za co byłem mu wdzięczny. Ostatnio zapytał mnie, czy mógłbym u niego położyć kostkę brukową, bo wiedział, że świetnie się na tym znam. Zgodziłem się, bo zadowolony byłem, że wpadło mi kolejne zlecenie. Szef jednak poprosił, żebym kupił kostkę brukową sam a potrzebował jej w dużej ilości. Dał mi pieniądze i zacząłem się rozglądać. Ostatecznie okazało się, że w całym województwie łatwo dostępna była kostka brukowa Grodzisk Mazowiecki wybrałem tylko dlatego ,że właśnie tam było najtaniej a szefowi zależało na oszczędnościach. Wziąłem największe auto, jakie posiadał w firmie mój szef i pojechałem po kostkę brukową. Cieszyłem się, że udało mi się ją znaleźć w tak niskiej cenie, bo szef powiedział, że dzięki temu mi zapłaci więcej za wykonanie zlecenia. Ja to wiedziałem jak się zabrać do rzeczy. Kiedy dojechałem na miejsce, to pracownicy zaczęli ładować kostkę brukową a ja poszedłem po fakturę. W drodze do Grodziska Mazowieckiego zadzwoniłem do tej firmy i telefonicznie złożyłem zamówienie. Dlatego kostka brukowa była już gotowa. Wiedziałem, że warto było zachować namiar na tę firmę, bo często kładłem kostkę brukową.

Szef był zadowolony z efektów mojej pracy. Stwierdził, że jeszcze nigdy nie widział, żeby ktoś tak dokładnie i profesjonalnie kładł kostkę brukową. Miałem doświadczenie i to lubiłem, dlatego tak świetnie mi szło. Szef mi dość sporo zapłacił za to zlecenie, bo zasłużyłem.

Kategorie: Budownictwo