Piękna, słoneczna opalenizna to marzenie wielu kobiet. Jednak wystawianie skóry na naturalne promienie nie zawsze jest możliwe, nawet podczas lata. Przeszkodą w osiągnięciu satysfakcjonującego odcienia naturalnymi sposobami może być nie tylko kapryśna pogoda, ale również przeciwwskazania medyczne. Niektóre z nas są posiadaczkami tak jasnej karnacji, która po wystawieniu na słońce jest szczególnie narażona na bolesne poparzenia słoneczne. Na szczęście istnieją sposoby, aby cieszyć się piękną opalenizną w każdych warunkach.

Jakie produkty do opalania będą potrzebne?

produkty do opalania natryskowegoWprowadzenie do oferty salonu opalania natryskowego nie wymaga skomplikowanego remontu czy ogromnych nakładów finansowych, a może stanowić idealne uzupełnienie dla zabiegów wykonywanych na ciele. Wypielęgnowana, gładka skóra i słoneczny odcień opalenizny to duet idealny. Wystarczy, że zaopatrzymy się w odpowiednie produkty do opalania natryskowego, aby zadowolić nasze klientki. Oczywiście na początek musimy odbyć odpowiednie szkolenie, które zapewni nam zarówno wiedzę teoretyczną, jak i nauczy wykonywania zabiegu w praktyce. Następnie konieczna będzie inwestycja w odpowiedni sprzęt, składający się przede wszystkim z przenośnego składanego namiotu, pistoletu do aplikacji produktu opalającego oraz turbiny do opalania i suszenia po zabiegu. Uzupełnieniem tego zestawu, który pozwoli nam wykonywać pracę będą odpowiednie płyny, dzięki którym będziemy mogły dobrać odpowiedni odcień finalnej opalenizny klientki, dobrany do typu jej karnacji. Poszczególne preparaty różnią się zawartością stężenia składnika, który wchodzi w reakcje ze skórą i pozostawia na niej słoneczny odcień. Im wyższe stężenie, tym intensywniejszy odcień opalenizny.

Wprowadzenie do oferty salonu, oferującego zabiegi na ciało, opalania natryskowego zdaje się mieć same plusy. Klientki zachęcone zadbanym wyglądem swojej skóry po profesjonalnej pielęgnacji często będą chciały pójść o krok dalej i zdecydują się na poprawę kolorytu. Niewielki nakład finansowy zapewni zadowolenie niejednej z odwiedzających salon Pań.

Kategorie: Kosmetologia