Dla każdego rodzica bezpieczeństwo jego dziecka powinno dla niego być najważniejsze bez względu na okoliczności. Jeżeli mamy samochód, to aby przewieźć malucha, będziemy potrzebowali specjalnego fotelika, w którym usiądzie maluch.

Jak wygląda fotelik Recaro Young?

foteliki samochodowe recaro young sportPolskie prawo nakazuje przewozić dzieci od urodzenia do wieku dwunastu lat w specjalnych fotelikach samochodowych, które są gwarancją bezpieczeństwa dla dziecka. Na rynku jest ich bardzo duży wybór, więc decyzja o zakupie właściwego modelu dla naszego dziecka nie będzie łatwa. Jednymi z najlepszych modeli są foteliki samochodowe Recaro Young Sport. Produkuje je znana, niemiecka firma, która słynie z nowoczesnych fotelików, wykonywanych z zastosowaniem najlepszych technologi. Są one przeznaczone dla niemowląt, ale także dla starszych dzieci, aż do końca obowiązku wożenia ich w fotelikach. Recaro Young Sport rośnie razem z dzieckiem, bo posiada demontowane wewnętrzne siedzisko dla młodszych dzieci. Zagłówek z możliwością regulacji razem z pasami wyposażonymi w miękkie otulinki na wysokości klatki piersiowej dziecka. Fotelik został wyposażony w system ochrony bocznej ASP, który zabezpiecza malucha przed uszkodzeniami w trakcie mocnego szarpnięcia, lub uderzenia z boku. Nowością w tym foteliku, jest pokrętło do ustawiania końcowej pozycji siedzącej dziecka. Może ono siedzieć pod kątem prostym, albo być w pozycji półleżącej. Fotelik Recaro jest wykonany z materiałów, które absorbują energię uderzeniową i zwiększają bezpieczeństwo.

Wszystkie elementy powodują, że fotelik posiada długi okres użytkowania, ponieważ gdy dziecko podrośnie, to wyjmujemy wewnętrzne siedzenie i mamy zdecydowanie większy i szerszy fotelik dla starszego dziecka. Czyli w cenie jednego, mamy kilka modeli, które będą długo służyły dziecku.


0 Komentarzy

Dodaj komentarz