Jestem typem osoby, która uwielbia dbać o swoich bliskich. Rodzina jest dla mnie na pierwszym miejscu, ale równie istotni są dla mnie moi przyjaciele, których traktuję jako „rodzinę z wyboru”. Dlatego też gdy nadchodziły urodziny mojej przyjaciółki, wspólnie z resztą paczki zaczęliśmy planować sposób, w jaki je urządzimy. Stanęło na zabraniu Marty na gokarty, a później na zorganizowaniu domowego przyjęcia. Chcieliśmy bardzo ładnie udekorować mieszkanie, dlatego też kupiliśmy duże balony. Nie mogliśmy się doczekać reakcji Marty na nasze dzieło, z którego byliśmy bardzo dumni.

Balony urodzinowe z helem

balony z helem na urodzinyDoskonale pamiętam daty urodzin bliskich mi osób. Można powiedzieć, że jestem swoistą skarbnicą wiedzy na ten temat. Dlatego też gdy zbliżały się urodziny mojej przyjaciółki Marty, od początku byłam tego świadoma. Poinformowałam też bardzo szybko o tym fakcie swoich znajomych. Niemal od razu wspólnie usiedliśmy przy stole i rozpoczęliśmy planowanie. Padało wiele różnych pomysłów, ale wyłoniliśmy dwa najlepsze. Jednym z nich było zabranie Marty na tor gokartowy, a drugą opcją była impreza-niespodzianka. Tor gokartowy zarezerwowaliśmy bardzo szybko, więc musieliśmy skupić się tylko na zorganizowaniu przyjęcia. Bardzo zależało nam na tym, by mieszkanie było urządzone tak, że od razu po wejściu Marta miała wiedzieć, że jest to przyjęcie urodzinowe. Dlatego też jednym z najważniejszych akcentów miały być balony z helem na urodziny. Kupiliśmy je w specjalnym sklepie, w którym zakupiliśmy również trąbki i rożki na głowę. Mieliśmy nadzieję, że taka forma przyjęcia sprawi naszej przyjaciółce wiele radości. Dużo czasu zajęło nam również szykowanie jedzenia. Chcieliśmy, by wszystko było dopięte na ostatni guzik.

Dzięki kupieniu balonów urodzinowych mieszkanie prezentowało się wręcz pięknie. Kiedy Marta zobaczyła je na własne oczy po powrocie z gokartów, w jej oczach było widać ogromną radość. Bardzo nam dziękowała za takie poświęcenie i piękne udekorowanie mieszkania na przyjęcie. Jej uwadze rzecz jasna nie umknęły ogromne urodzinowe balony. Bardzo się cieszę, że mogłam się tak bardzo przyczynić do szczęścia mojej przyjaciółki. Mam nadzieję, że będę miała jeszcze wiele okazji do organizacji tego typu przyjęć urodzinowych dla swoich przyjaciół.

 

Kategorie: Usługi