Zabiegi odmładzające od lat cieszą się niesłabnącą popularnością. Korzystają z nich głównie panie, które na swojej twarze zaczynają zauważać upływ czasu. Wybór tego typu zabiegów jest niesamowicie szeroki. Znajdziemy zarówno te zupełnie nieinwazyjne, jak i inwazyjne. Wybór zależny jest od naszych konkretnych preferencji.

Jaki zabieg odmładzający wybrać?

kolagen lineraseOgromny wybór zabiegów odmładzających może przyprawić nas o zawrót głowy. Może zdarzyć się, że zupełnie nie będziemy wiedziały po który typ zabiegu sięgnąć. Całe szczęście do dyspozycji mamy zabiegi, które cieszą się ogromną popularnością. Na uwagę z pewnością zasługuje zabieg Kolagen Linerase. Zabieg ten to tak naprawdę popularna mezoterapia igłowa. Do nakłuć podaje się biozgodny kolagen, który wykorzystywany jest od wielu lat. Taki kolagen podany bezpośrednio do skóry sprawia, że nasze fibroblasty zaczynają się namnażać, a poza tym aktywują się płytki krwi, co można porównać do zabiegów z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego. Tak naprawdę zabieg ten może przynieść ciekawe rezultaty także u osób starszych. Warto zaznaczyć, że kolagen ten nie jest wypełniaczem. Substancja ta jest w pełni biodegradowalna, a więc nasz organizm prędzej czy później sobie z nią poradzi. Zabieg możemy stosować w celu poprawy jędrności skóry, czy usunięcia drobnych zmarszczek. Pozwala także na usunięcie blizn potrądzikowych oraz rozstępów.

Jeśli zastanawiamy się nad zabiegiem, który nas odmłodzi i poprawi jędrność naszej skóry, to wyżej wymieniona propozycja może być naprawdę świetną opcją. Zabieg ten działa na wiele problemów. Dzięki niemu możemy pozbyć się także blizn i zmian. Dużo osób decyduje się na zabieg w celu redukcji rozciągniętej skóry brzucha w wyniku porodu lub utraty masy ciała.

Dodatkowe informacje o kolagenie Linerase zobaczyć można na: https://dermafillers.pl/

 

Kategorie: Kosmetologia