Chyba każdy z nas lubi po całym dniu położyć się w wygodnym łóżku i spokojnie zasnąć. Jednak w każdym miejscu jest to możliwe. Tu potrzebne jest komfortowe łóżko z odpowiednio twardy materacem, który właściwie podtrzyma nasze ciało.

Pojedyncze łóżko kontynentalne

łóżka kontynentalne 120x200 z pojemnikiem sklepJednoosobowe łóżka przeważnie kupuje się dzieciom lub zaopatrują się w nie hotele. Jednakże w sprzedaży znajdziemy dość szerokie modele jednoosobowe, które będą wygodne i na tyle szerokie, aby nikomu nie brakło miejsca. Są to na pewno łóżka kontynentalne 120×200 z pojemnikiem sklep online jest miejscem, gdzie znajdziemy je w atrakcyjnych cenach i w dużym wyborze. Są to przede wszystkim wysokie łóżka, gdyż materac znajduje się nad ziemią na wysokości około sześćdziesięciu – siedemdziesięciu centymetrów. Rozmiar sto dwadzieścia na dwieście jest jednym z większych łóżek, które świetnie wpasują się do każdego pomieszczenia. Składają się z dużej, drewnianej skrzyni wypełnionej sprężynami bonellowymi, a na ich wierzchu znajduje się warstwa pianki lub cienkiego materaca, który izoluje je od właściwego podłoża, na którym się śpi. W komplecie jest także materac do spania, który przeważnie jest wysoki i nieco wystaje ponad ramy skrzyni. Wszystkie łóżka kontynentalne są tapicerowane i stoją na nóżkach więc mają miejsce na pojemnik na pościel. Przeważnie są uzupełnione o wezgłowie, które zwiększa komfort użytkowania oraz cienki materac wierzchni. Mogą mieć nawet specjalny silnik elektryczny do sterowania podłożem łóżka.

Na takim łóżku każdy się wyśpi, bo jest naprawdę wygodne. Nic dziwnego, że często można je spotkać w lepszych hotelach, które kładą nacisk na jakość usług. Przeciętna cena takiego modelu to około tysiąc złotych, choć znajdziemy też nieco tańsze modele łóżek.