Biorąc pod uwagę fakt jak dużo chemii znajduje się w jedzeniu jakie kupujemy w sklepach wiele osób woli inwestować w rozwiązania naturalne i ekologiczne. W ostatnim czasie bardzo dużą popularnością zaczęły cieszyć się soki wyciskane w warunkach domowych. Przez wiele lat trzeba było takie soki wyciskać ręcznie co nie należało do czynności zbyt przyjemnych. Na chwilę obecną istnieją pewne maszyny, które zrobią to za nas.

Solidne wyciskarki do soków

hurom alphaNic nie smakuje tak dobrze jak sok zrobiony własnoręcznie. Nawet te soki ze sklepowych półek, które mają etykietę z napisem „eko” czy też „100% soku” w rzeczywistości często są wzbogacane różnymi konserwantami czy ulepszaczami smaku. Robiąc sok w domu mamy pewność co do jego składu. Bardzo istotną kwestią jest również to, że soki robione samodzielnie możemy wzbogacać o różnego rodzaju przyprawy czy różne ciekawe dodatki. Jednym z urządzeń, które z pewnością zasługuje na uwagę w kwestii wyciskania owoców jest wyciskarka Hurom Alpha. Tenże model wyciskarki słynie z tego, że jest jednym z najmocniejszych sprzętów tego typu dostępnym w sprzedaży. Posiadając tego typu sprzęt będziemy mogli bez problemu produkować w domowym zaciszu sok tak pyszny jaki serwują jedynie w specjalnych koktajl barach. Urządzenie to wykonane jest z wytrzymałej stali nierdzewnej. Jest ono odporne również na działanie kwasów oraz soli. W tym modelu wyciskarki zastosowano technologię nacisku oraz obrotu, który w rzeczywistości naśladuje ręczne wyciskanie soku.

Decydując się na produkcję soku w domach postawimy nie tylko na jakość soków, które mogą być naprawdę doskonałe ale również postawimy plusa przy swoim zdrowiu. Picie codziennie takich soków może sprawić, że będziemy czuć się o wiele lepiej. Zyskamy dodatkową energię płynącą do nas wprost z natury a nasz organizm otrzyma mnóstwo cennych witamin.

Kategorie: Sklepy