Nie tylko dzieci mogą znaleźć zdrową rozrywkę na świeżym powietrzu w parkach. Siłownie na świeżym powietrzu lub place zabaw dla dorosłych pojawiają się w miastach na całym świecie. Dzielnica Camden w Londynie była jednym z pionierów genialnego nowego pomysłu i obecnie mieści aż dziewięć siłowni na świeżym powietrzu. 

Przybywa siłowni pod chmurką

polecana siłownia pod chmurkąNiefortunny zbieg okoliczności, w którym rośnie liczba osób z nadwagą i rosnące opłaty za siłownię, pozostawił wielu w rozpaczy. Dzięki wynalezieniu siłowni zewnętrznych, z których każdy może korzystać bezpłatnie, można było przeciwdziałać temu trendowi. Osoby, które wcześniej nie miały dostępu do siłowni, teraz mają szansę poprawić swoją kondycję w odprężającym otoczeniu na świeżym powietrzu. Place zabaw dla dorosłych są strategicznie rozmieszczone w miejscach, w których trudno je przeoczyć i przyciągają dużo uwagi. Niektóre londyńskie sale gimnastyczne sąsiadują z placami zabaw dla dzieci, więc rodzice mogą ćwiczyć, podczas gdy ich dzieci się bawią. Zachęcamy dzieci i młodzież do wypróbowania sprzętu pod nadzorem osoby dorosłej. Niedawno w ramach nowego projektu finansowanego przez samorząd w Rydze na Łotwie powstała polecana siłownia pod chmurką w szkole w centrum miasta, aby zachęcić uczniów do wykonywania większej ilości ćwiczeń i spędzania więcej czasu na świeżym powietrzu. Sprzęt do siłowni na świeżym powietrzu jest podobny do tego, jaki można znaleźć w większości centrów fitness na całym świecie. Różnica polega na tym, że nie jest zależny od energii elektrycznej, więc nie ma luksusów, takich jak ekran telewizora wbudowany w maszynę… To znacznie ułatwia skupienie się na tym, po co się tam udałeś – ćwiczeniach. Wybierz między wysokimi drążkami, orbitrekami, rowerami treningowymi i innymi urządzeniami, które pomogą nam schudnąć i zbudować zdrową masę mięśniową. W cieplejszych miesiącach letnich prawdopodobnie nastąpi wzrost liczby użytkowników. 

Nawet nam, którzy mają płatne członkostwo w siłowni, wybierają ekwiwalent na świeżym powietrzu, gdy wschodzi słońce. To miła odmiana od zwykłej, spoconej atmosfery na siłowni, przy głośnej muzyce pompowanej przez stereo. I prawdopodobnie spotkasz przyszłego partnera na siłowni na świeżym powietrzu, tak samo jak w klubie fitness pod dachem.

Kategorie: Usługi