Pracownicy od dawna prosili mnie o jakąś imprezę, bo dawno nic nie było organizowane. Fakt, byłem zajęty i nie miałem na czasu na takie sprawy. W okresie wiosennym obiecałem zorganizować jakiś wypad dla swoich pracowników. Pod koniec maja zabrałem się za organizację.

Smaczne jedzenie na imprezie firmowej 

catering na imprezę firmową warszawaZałatwiłem lokal, w którym miała odbyć się impreza. Było tam świetne nagłośnienie i duży wybór drinków. Nawet udało mi się dogadać, że impreza będzie zamknięta a obsługa kelnerska miała pracować do samego rana. W miejscu tym jednak nie były podawane żadne potrawy a mi zależało na tym, by moi pracownicy mogli jeszcze dobrze się najeść. W końcu impreza miała trwać do rana i wiedziałem, że każdy zgłodnieje do tego czasu. Właściciel lokalu był świetnym facetem i podpowiedział mi, bym załatwił catering na imprezę firmową Warszawa była miastem, gdzie działało wiele tego typu firm, jednak właściciel lokalu polecił mi konkretną. Często ta firma obsługiwała imprezy w jego lokalu i ludzie zawsze byli zadowoleni. Jedzenie zawsze było estetycznie podane, smaczne i świeże. Zadzwoniłem tam, bo chciałem poznać menu. Okazało się, że mieli opcje dostosowane do imprez firmowych i były one idealnie dobrane. Zatrudniałem dwudziestu pracowników i tyle osób miało być na imprezie. Właściciel firmy cateringowej zasugerował mi jaką ilość potraw zamówić. W końcu miał w tej kwestii ogromne doświadczenie i dlatego mu zaufałem. Warto było, gdyż jedzenie było smaczne i wszyscy byli zachwyceni.

Wszyscy bawili się do szóstej rano. Ludzie często powtarzali, że była to najlepsza impreza na jakiej byli. Cieszyłem się, ponieważ bardzo się starałem, żeby wszystko wyszło dobrze. Wszystkie potrawy zostały zjedzone i każdy porządnie się najadł. Było idealnie.

Kategorie: Gastronomia