Uwielbiam sama robić prezenty. Cieszy mnie proces ich powstawania oraz uśmiech, jaki wywołuje na twarzy drugiej osoby. Ostatnio mocno zainspirował mnie pewien pomysł na upominek, który sprawdza się niemal na każdą okazję. Jest to mianowicie kosz wypełniony różnego rodzaju drobiazgami. Wybieram je w zależności od tego, co lubi obdarowywana przeze mnie osoba. Najczęściej są to słodycze lub kosmetyki, czasami herbaty a nawet napoje wysokoprocentowe. 

Kosz pełen słodyczy

kosze wiklinowe sklep internetowyW ciągu roku pojawia się mnóstwo okazji do tego, żeby obdarować drugą osobę. Mnie osobiście bardzo cieszy ten fakt, gdyż uwielbiam dawać prezenty. Rzadko kiedy są to tylko kupione upominki, większość z nich, bowiem, staram się wykonywać sama. Szukam inspiracji w Internecie i w różnych aplikacjach. Zawsze znajdę coś, co mogę wykorzystać do stworzenia własnego upominku. Ostatnio, na przykład, natknęłam się na doskonały według mnie pomysł, który nadaje się według mnie praktycznie na każdą okazję. Jego plusem jest to, że można go dowolnie modyfikować. Pomysłem tym jest własnoręcznie zapakowany kosz pełen różnego rodzaju drobiazgów. To, czym wypełnimy taki kosz zależy tylko i wyłącznie od nas. Mogą się tam znaleźć kosmetyki, słodycze a nawet maskotki czy herbaty. Inwencja twórcza w pełni należy do nas. Najlepiej w przypadku tego typu prezentu sprawdzają się koszyki wiklinowe. W Internecie możemy znaleźć nie jeden posiadający w swojej ofercie kosze wiklinowe-sklep internetowy, w którym można przebierać, jak chodzi o ilość rozmaitych koszy. Kosze wiklinowe są niezwykle wytrzymałe w przy tym bardzo ładnie się prezentują. Z racji tego, że większość z nich ma rączki, łatwo się je przenosi. Spakowane do takiego kosza słodycze czy inne drobiazgi wyglądają naprawdę atrakcyjnie. Cały kosz najlepiej zapakować w duży celofan i przewiązać ozdobną wstążką. Jeżeli mamy wenę twórczą, to cały pakunek możemy dodatkowo ozdobić jakimiś kwiatkami czy innymi ozdobami.

Własnoręcznie zrobiony prezent niekoniecznie musi wymagać od nas posiadania umiejętności manualnych. Wystarczy trochę kreatywności, żeby stworzyć coś samemu. Jednym z ciekawszych pomysłów, który odkryłam niedawno, jest kosz wiklinowy wypełniony słodyczami, kosmetykami lub innymi drobiazgami, które ucieszą obdarowywaną przez nas osobę. 

 

Kategorie: Usługi