Adrian był moim najlepszym kumplem. Przyjaźniliśmy się od szkoły podstawowej i nasza znajomość przetrwała do dziś. Adrian kiedyś poznał dziewczynę i zdecydował się z nią zamieszkać. Zawsze jednak znalazł dla mnie czas i spotykaliśmy się kilka razy w tygodniu. 

Umieszczenie łóżka drewnianego w pokoju gościnnym 

łóżko drewniane 140x200Ja posiadałem swoje własne mieszkanie, które kupili mi rodzice i mieszkałem tam zupełnie sam. Kiedyś podczas spotkania Adrian powiedział mi, że musi znaleźć jakiś pokój do wynajęcia, ponieważ zdecydował, że będzie mieszkał sam. Od razu zaoferowałem mu pomoc. Miałem w mieszkaniu trzy pokoje i bez problemu mogłem go przyjąć. Moja propozycja bardzo go uszczęśliwiła i po powrocie do domu zacząłem przygotowywać dla niego pokój. Miał się wprowadzić za dwa dni. W pokoju dla Adriana przydałoby się łóżko drewniane 140×200, ponieważ było bardzo wygodne. Sam miałem takie w sypialni i bardzo ceniłem sobie wygodę. Adrian był moim najlepszym kumplem i zależało mi na jego komforcie. Łóżko drewniane zamówiłem przez internet. Znalazłem w katalogu model, który zdecydowanie mi odpowiadał. Poduszki i kołdrę miałem w szafie, więc z tym nie było problemu. Zamówione przeze mnie łóżko było od razu z materacem. Kiedy kierowca je dostarczył to od razu umieściłem je w pokoju gościnnym, gdzie miał zamieszkać Adrian. Stała tam też duża komoda, więc wiedziałem, że będzie wystarczająco dużo miejsca. Łóżko było idealne dopasowane rozmiarem, ponieważ mieściło się pod oknem i dzięki temu było więcej miejsca.

Adrianowi bardzo się u mnie podobało i zadomowił się dość szybko. Wspólnie płaciliśmy czynsz a jedzenie robiliśmy sobie osobno. Ja nie jadałem mięsa a Adrian uwielbiał wszystko. Dogadywaliśmy się jak zawsze i cieszyłem się, że mogłem mu pomóc.