W trakcie kompletowania wyprawki, zazwyczaj dopiero w trakcie pojawienia się maleństwa jesteśmy w stanie ocenić, co nam się tak naprawdę przydało. Jako mama trzy miesięcznej córeczki mam już wyrobioną opinię o kilku produktach. Długo przygotowywałam się do roli mamy, starałam się dużo czytać, uczęszczałam do szkoły rodzenia. Chciałam dla swojego dziecka jak najlepiej, więc kiedy przyszło mi wybrać rodzaj pieluch jakie będziemy używać, długo się zastanawiałam. Moje starsze koleżanki zachęcały mnie do pampersów jednorazowych, ale ja chciałam spróbować czegoś nowego. Dlatego od pierwszych dni życia mojej córki używaliśmy pieluszek wielorazowych.

Dostępne polecane wielorazowe wkłady do wielorazowych pieluszek

polecane wkłady wielorazowe do pieluszek wielorazowychNa początku zakupiłam pięć pieluszek wielorazowych. Od początku zachwycona byłam, jak pięknie są one wykonane i jakie oryginalne wzory można było znaleźć. Oczywiście, do pieluszek dokupiłam wkłady. Skusiłam się na polecane wkłady wielorazowe do pieluszek wielorazowych, które zaobserwowałam u jednej z lekarzy, którą obserwuję na portalu społecznościowym. Bardzo ucieszyłam się, że znalazłam jej transmisję, bo o ile z wyborem pieluszek nie miałam problemu, to z wkładami problem już był. Niestety okazało się, że na rynku występują wkładki z różnych materiałów – bambusowe, bawełniane czy też tetrowe. Także o rożnych długościach oraz kształtach. A ja, jako młoda kobieta, która dopiero czekała na swoje maleństwo, nie miałam pojęcia jakie wybrać. W moim przypadku postawiłam na to, że chcę, żeby materiał był delikatny dla skóry, dlatego wybrałam bambusowe, a jako że zamawiałam dla noworodka, to wybrałam te w mniejszym rozmiarze. Byłam świadoma, że dopiero po porodzie zobaczymy czy dokonałam dobrego wyboru.

Po trzech miesiącach użytkowania bez problemu mogę powiedzieć, że wybór był dla mnie idealny. Ale jak to bywa z kobietami zamówiłam kolejne chłonne wkłady wielorazowe, tym razem z bawełny oraz tetrowe. Również rozmiar nieco zwiększyłam, ponieważ córcia rośnie, więc potrzebna jest coraz większa chłonność. Wszystkim przyszłym mamom, chciałabym polecić to rozwiązanie. Jest ono bardzo opłacalne cenowo. Wkłady łatwo się dopierają w pralce oraz bardzo szybką schną, co nie zmusza nas do zakupywania ogromnego zapasu wkładek.

Kategorie: Dzieci