Rodzice obiecali mi, że jak zdam egzaminy maturalne, to będę mógł wyjechać na wakacje nad morze. Przez ostatnie dwa lata nie byłem nigdzie i ta informacja zdecydowanie mi odpowiadała. Do matury więc uczyłem się przez cały czas, bo zależało mi na takich wczasach. W wakacje nad morzem zawsze było dużo ludzi i wiele się tam działo. Nie mogłem tego przepuścić.

Pokój z widokiem na morze

pokoje nad morzem międzyzdrojeMaturę zdałem bez problemu. Rodzice zgodnie z obietnicą pozwolili mi wyjechać na wakacje. Zdecydowałem się na lipiec, bo w tym czasie wszyscy moi kumple wyjechali i nie chciałem sam siedzieć w domu. Chciałem, aby mama zarezerwowała dla mnie pokój w jakimś fajnym miejscu no i blisko morza, bo miałem świadomość, że dostępne były jeszcze pokoje nad morzem Międzyzdroje wybrałem, bo zawsze chciałem tam pojechać. Kumpel co roku tam jeździł na wakacje i sobie tę miejscowość cenił. Matka zgodziła się i zaczęła szukać dla mnie pokoju. Znalazła jeden wolny w ośrodku, który znajdował się blisko morza. Pokój miał widok na morze i wiedziałem już, że lepiej znaleźć nie mogła. Cieszyłem się, że rodzice ufali mi na tyle, że pozwolili na te wczasy jechać samemu. Byłem rozsądnym dzieciakiem, który nigdy nie sprawiał kłopotów. Oczywiście przed wyjazdem mama pomogła mi się spakować, bo wyjeżdżałem nad morze na dwa tygodnie i nie mogłem o niczym zapomnieć. Dostałem gotówkę i kartę bankomatową. Na miejsce dotarłem dość szybko i od razu poszedłem zameldować się w pokoju. Widok był naprawdę piękny. Od razu zrobiłem zdjęcie i wysłałem rodzicom. W Międzyzdrojach jak się okazało w tym samym czasie był mój kolega z klasy i to z nim spędzałem większość czasu. Na wczasach świetnie się bawiłem. Nawet pokazałem koledze z klasy swój pokój wynajęty w ośrodku wczasowym i zrobił on na nim ogromne wrażenie. Nic dziwnego, bo on tak pięknego widoku u siebie nie miał. Te wakacje upłynęły mi rewelacyjnie.

W domu o wszystkim opowiedziałem rodzicom. Mama i tak do mnie dzwoniła każdego dnia, ponieważ była ciekawa jak mi mijają wakacje. Za rok planuję pojechać razem z kumplami na takie wakacje. Już nawet z nimi rozmawiałem na ten temat i każdy uznał, że to świetny pomysł. Zamierzam też znaleźć sobie jakąś pracę, by uzbierać pieniądze na ten wyjazd. To jest mój najważniejszy cel.