Razem z grupą moich najbliższych znajomych lubimy alternatywne sposoby na wyjazdy turystyczne. Przede wszystkim charakteryzuje się to tym, iż jeździmy w miejsca mniej znane i z całą pewno poza sezonem turystycznym, w którym naszym zdaniem wszystko zawsze wygląda gorzej. Kocham także góry, lasy i szeroko rozumiany trekking oraz dogtrekking. Na wyjazdy niekiedy zabieramy całe swoje rodziny, a nie raz jeździmy sami.

Co atrakcyjnego turystycznie zobaczyć w Kudowie Zdrój?

wyjątkowe atrakcje turystyczne - kudowa zdrójW tym roku na jesień około listopada zdecydowaliśmy, że pojedziemy do Kudowy Zdrój. Podsunęła mi ten pomysł moja bliska znajoma, która spędziła tam swój urlop kilka lat temu. Ja przyznaję, że nigdy jeszcze nie byłam w tamtych rejonach a przecież mam stosunkowo niedaleko. Wraz z moimi przyjaciółmi pochodzimy przecież z Krakowa. Postanowiliśmy, że będzie to świetne miejsce na listopadowy wypad. Zachęciły nas przede wszystkim wszystkie leśne i górskie wielce malownicze szlaki, które znajdują się w Kudowie Zdrój. Tym razem postanowiliśmy zabrać ze sobą całe nasze rodziny. Czyli będzie na wyjeździe sporo dzieci, z tego też powodu zawsze lepiej jest się przygotować w przeciwieństwie do naszych samotnych wyjazdów gdzie niemal zawsze jeździmy w ciemno. Wiązało się to także z dużo większą ilości bagaży, dlatego też musieliśmy zaangażować w podróż więcej samochodów, tak aby każdemu było wygodnie. W celu zapoznania się z ofertą jaką jest w stanie zagwarantować nam to miejsce postanowiłam w najpopularniejszej doskonale mi znanej wyszukiwarce internetowej wpisać następującą frazę – wyjątkowe atrakcje turystyczne – kudowa zdrój. I pojawiło się wiele naprawdę wyjątkowych i bardzo urokliwych miejsce w tej lokalizacji. Na pewno wybierzmy spośród nich coś dla każdego z naszych towarzyszy podróży w liczbie bardzo licznej. Grupy wiekowe też były bardzo różnorodne. Klasyfikowały się w przedziałach od zera lat do czterdziestu siedmiu. Znaleźliśmy także dużo miejsce na wspólne spacery jak liczne parki w Kudowie Zdrój.

Ostatecznie wyjazd był bardzo atrakcyjny turystycznie dla każdej osoby z naszej całej paczki, nawet psy były super szczęśliwe po naszym porannych dogtekkingowych marszach. Generalnie jest to miejsce do polecenia dla każdego niezależnie od wieku ani zainteresowań.