Proces zapuszczania włosów potrafi trwać latami, być kosztowny i nie gwarantować nam tak naprawdę sukcesu. Jest on po prostu męczący, przez co większość kobiet decyduje się z niego zrezygnować i po prostu wolą przedłużyć swoje włosy. Obecne metody pozwalają nam to osiągnąć tanim kosztem, a jednocześnie gwarantują niesamowicie naturalne rezultaty.

Jak tanio przedłużyć włosy?

niedrogie przedłużanie włosów na taśmieZapuszczanie włosów potrafi być naprawdę bardzo uciążliwym procesem zwłaszcza, gdy mamy włosy słabe i łamliwe. Przez to nierzadko, aby je wzmocnić wydajemy mnóstwo pieniędzy na testowanie różnych kosmetyków, a i tak najczęściej okazuje się na końcu, że naszych włosów nie da się odratować i jeśli chcemy je zapuścić musimy je sporo podciąć i zaczynać wszystko od nowa. Mało kto ma cierpliwość do takiej zabawy, więc coraz więcej kobiet decyduje się skorzystać z usług przedłużania zwłaszcza, że niedrogie przedłużanie włosów na taśmie nazywane potocznie metodą kanapkową daje nam naprawdę niesamowite rezultaty, a jednocześnie poniekąd chroni nasze włosy i pozwala je tym samym zapuścić. W jaki sposób się to dzieje? Otóż pasma włosów przedłużanych umocowane są do taśm o różnych szerokościach. Taśmy te przykleja się do naszych naturalnych włosów od dołu i od góry tuż przy nasadzie, stąd też zresztą nazwa kanapkowego przedłużania włosów. Nasze naturalne pasemka w ten sposób są ukryte między przedłużanymi dzięki czemu nie odznaczają się i jednocześnie są niejako chronione przez włosy przedłużanie przed negatywnym wpływem warunków atmosferycznych zwłaszcza, jeżeli mowa o słońcu, czy nieczystościach zawartych w powietrzu. Dzięki temu, że nasze włosy są ukryte pomiędzy tymi przedłużanymi końcówki też przestają się tak rozdwajać i być łamliwe co ma ogromne znaczenie w procesie właśnie zapuszczania włosów.

Metoda kanapkowa jest najszybszą metodą przedłużania, a co za tym idzie także i najtańszą. Pasma doczepionych włosów imitujące naturalny przedziałek sprawiają, że łączenia są niewidoczne nawet, gdy upinamy włosy w najróżniejsze fryzury. Co więcej do pielęgnacji włosów przedłużanych poleca się stosować po prostu szampony, odżywki lub maski z silnym działaniem nawilżającym i wygładzającym, a także olejki na końcówki, aby je zabezpieczyć. Kosmetyki te możemy tanio dostać w każdej drogerii.

Kategorie: Kosmetologia