Zbliżają się święta, a ja jeszcze nic nie kupiłam swojemu mężowi. Wiem, że chce dostać termos do kawy, bo pracuje często w plenerze. Muszę jeszcze dziś poszukać jakiegoś taniego sklepu z upominkami, najlepiej internetowego. Nie lubię chodzić po centrum handlowym, boli mnie od tego głowa. Zakupy wcale nie sprawiają mi takiej przyjemności jak niektórym kobietom. Wolę usiąść wygodnie w fotelu i zamówić w sklepie online.

Bogata oferta w sklepie z upominkami

sklep z upominkami onlineZaraz wejdę w wyszukiwarkę internetową i poszukam taniego termosu. Ważne, aby miał pojemność przynajmniej jednego litra i był koloru czarnego. Mąż innego koloru nie lubi wszystkie rzeczy ma wyłącznie czarne. Wyświetliło mi się kilka sklepów z tanimi gadżetami. W jednym sklepie jest dosyć ciekawy termos ze stali nierdzewnej o właściwościach izolacyjnych. Termos kosztuje pięćdziesiąt złotych co jest według mnie bardzo korzystną ceną. Ten sklep z upominkami online ma też kilka innych interesujących rzeczy. Spodobały mi się kubki z napisami, które można samemu zaprojektować. Prawdopodobnie kupię sobie ze dwa takie kubki. Świetne są też w tym sklepie koszulki z napisami, fartuch rzeźnika, okulary diablicy, muzyczne zegary i zabawne ręczniki. To są bardzo tanie rzeczy, co mnie dziwi i trochę niepokoi. Poczytam opinie klientów na temat tego sklepu z upominkami, bo boję się, że mogę zostać oszukana. To wręcz nieprawdopodobne, żeby jedwabna koszulka kosztowała tylko trzydzieści złotych. Nawet, jeśli obowiązuje promocja, to i tak ta cena wydaje się śmieszna. Okazało się, że to jest nowy sklep, który cieszy się wysoką renomą. Opinii nie jest zbyt dużo, ale są same pozytywne. Klienci zachwalają jakość produktów, szybką dostawę i niskie ceny. To mnie trochę uspokoiło, więc zamówię dla męża ten termos ze stali nierdzewnej jeszcze dziś.

Zamówiłam czarny termos i dwa kubki, które sama zaprojektowałam na stronie sklepu z upominkami. Kubki są różowe, bo to mój ulubiony kolor. Ciekawa jestem, czy mąż się w końcu przełamie i napije się herbaty z innego kubka niż swój czarny. Przesyłka ma dojść za trzy dni i jest za darmo. Zapłaciłam łącznie siedemdziesiąt złotych, co mnie bardzo cieszy. Udało mi się w tym roku nie wydać majątku na prezent dla męża. Ciekawa jestem, co ja dostanę pod choinkę.

Kategorie: Sklepy