Muszę się pochwalić, że udało mi się rzucić palenie kilka miesięcy temu.Jestem z siebie dumna, ponieważ moja skóra w końcu dochodzi do normy, nie jest już taka szara. Zastanawiałam się, czy dam sobie radę, jednak byłam silna i nawet nie ciągnie mnie teraz do powrotu do nałogu. Powoli mogę zająć się regenerowaniem mojego ciała.

Wybielam zęby w gabinecie

wybielanie zębów olsztynPlanowałam również poprawić stan moich zębów. Niestety, pomimo kupna jednej z najlepszych past wybielających, nie udało mi się osiągnąć zamierzonego efektu. Pomyślałam, że muszę wybrać się do gabinetu stomatologicznego, by wykonać wybielanie zębów Olsztyn jest miastem, w którym można znaleźć szereg gabinetów dentystycznych. Pracują tam świetni fachowcy w dziedzinie dbania o zdrowy uśmiech. Dlatego nie sprawia mi problemu, że muszę dojechać kawałek na wizytę. Na początku dowiedziałam się, że aby wybielić zęby,muszą być one zdrowe. Na szczęście nie miałam żadnych ubytków i można było zająć się wybielaniem. Stomatolog przyniósł specjalne nakładki, które dopasowują się do kształtów zębów. Są z elastycznego materiału, który rozkurcza się pod wpływem gorącej temperatury. Trzeba było dopasować odpowiedni rozmiar.Następnie dostałam specjalny preparat, który musiałam umieszczać w nakładce. Był to specjalistyczny żel wybielający. Nie dostaniemy takiego w sklepach, ponieważ mają silne działanie wybielające. Zadowolona wróciłam do domu i natychmiast rozpoczęłam aplikację. Efekty mnie pozytywnie zaskoczyły.

Już po pierwszym użyciu widziałam różnicę. Nie spodziewałam się, że zadziała to aż tak szybko. Pozbyłam się przebarwień po kawie i sokach. W końcu z dnia na dzień mogłam się coraz szerzej uśmiechać. Moje zęby w końcu odzyskały dawną biel. Jestem bardzo zadowolona, że trafiłam na tak dobrego stomatologa, ponieważ udało mi się osiągnąć to, czego oczekiwałam.

 

Kategorie: Kosmetologia