Zakupiliśmy z mężem nowy dom. Bardzo jesteśmy tym faktem podekscytowani. Od kilku dni robimy w nim porządki, by móc się tam spokojnie wprowadzić. Zeszliśmy wczoraj z mężem do piwnicy, by zrobić tam generalne porządki. Bardzo dużo jest tam drobnych rzeczy, po starych właścicielach. Natknęliśmy się na kilka starych misek i świeczników. Uznaliśmy, że jest to nam niepotrzebne i chcemy się tego pozbyć. 

Znalezienie skupu mosiądzu

skup mosiądzu warszawaNasz kolega jest kolekcjonerem, więc pojechaliśmy do niego, by zapytać się, czy nie chciałby tego od nas kupić. Obejrzał te przedmioty i stwierdził, że te rzeczy są wykonane z mosiądzu i nie są mu one do niczego potrzebne. Doradził nam, byśmy oddali je na skup. Dzięki temu zarobimy pieniądze na tym. Nie wiem, czy mosiądz będzie dobrze opłaconą inwestycją, ale postaramy się znaleźć taki skup. Nie wiem, gdzie w naszym mieście jest taki punkt. Zajrzałam więc do Internetu i wpisałam w wyszukiwarkę: skup mosiądzu warszawa. Znaleźliśmy taki skup, więc tam pojechaliśmy. Bardzo byłam ciekawa, ile udałoby się nam na tych wszystkich przedmiotach zarobić. Na miejscu okazało się, że bardzo dużo ważą. Kierownik skupu wycenił nam mosiądz na pokaźną sumę. Sprzedaliśmy więc wszystko. Wróciliśmy do domu z ładną sumą pieniędzy. Już zastanawiamy się, na co przeznaczymy zarobione pieniądze. Zejdziemy jeszcze raz do piwnicy, może coś jeszcze tam wartościowego znajdziemy.

W piwnicy znaleźliśmy jeszcze kilka przedmiotów, wykonanych z mosiądzu. Te okazy również zawieziemy do skupu. Okazuje się, że na tym domie uda nam się jeszcze sporą część pieniędzy zarobić. Bardzo się z tego powodu cieszymy. Musimy jeszcze posprzątać garaż. Ciekawe, czy tam uda się nam coś jeszcze znaleźć. Jesteśmy zadowoleni, że kupiliśmy właśnie ten dom. 

Kategorie: Usługi