Wraz z przeprowadzką do nowego miasta, mogłam pozwolić sobie na urządzenie swojego mieszkania w stylu o jakim marzyłam. Już nie byłam zobowiązana do akceptowania gustu moich rodziców. Wraz z dorosłością pojawiło się miejsce na wyrażanie mojej osobowości, która jest zdecydowanie spokojna.

Urządzenie mojej jadalni

krzesła do jadalni nowoczesne szareWraz ze spokojnym usposobieniem w parze szło minimalistyczne urządzanie moich czterech kątów. Najwięcej jednak radości sprawiło mi urządzanie jadalni. Według mnie właśnie to pomieszczenie jest sercem każdego domu i gromadzi w sobie przy wspólnych posiłkach najbliższe mi osoby. Postanowiłam więc poświęcić mu jak najwięcej uwagi i to jadalnie urządziłam na samym początku. Poszukiwałam oczywiście krzesła do jadalni nowoczesne szare, które świetnie współgrają z moją minimalistyczną wizją. Z zakupem krzeseł nie miałam najmniejszego problemu, gdyż styl ten ostatnimi czasy króluje w sklepach meblowych. Zostały one dobrane do długiego szarego stołu. Mimo, że meble te zajmują 80 procent całej jadalni, nigdy nie zmieniłabym zdania co do tego wyboru. To przy tym stole miały już miejsce ważne dla mnie uroczystości, takie jak urodziny czy świętowanie awansu w pracy. Przy stole mieszczą się wszyscy z moich znajomych, a każdy z nich ma nawet swoje ulubione miejsce. Krzesła przeszły selekcję nie tylko ze względu na wygląd, ale również na wygodę. Chciałam, aby były jak najbardziej wygodne i pozwoliły na spędzanie wspólnie długich chwil.

Wybór szarych krzeseł okazał się dla mnie strzałem w dziesiątkę. Początkowo rozważała również opcję z białymi, jednak te które wybrałam stanowią doskonały, delikatny kontrast do już białych ścian. Jadalnia tak więc stała się miejscem wspólnych spotkań, dzielenia radościami i smutkami w moi nowym mieszkaniu.

Kategorie: Wyposażenie