Trzymanie samochodu pod gołym niebem jest na pewno najtańsze, ale za to niekorzystne dla pojazdu. Jest stale narażony na działanie czynników atmosferycznych, dlatego zdecydowanie lepiej jest zapewnić dla niego miejsce w garażu.

Czy garaż blaszany jest wytrzymały?

garaże blaszane podkarpacieMieszkańcy miast, którzy mieszkają w blokach czy kamienicach, mają możliwość wykupienia miejsca na podziemnym parkingu, dzięki czemu ich pojazd będzie osłonięty przed śniegiem, mrozem czy deszczem. Znacznie lepszą sytuację mają właściciele domów jednorodzinnych, bo przeważnie budują obok budynku murowany garaż. Na pewno jest to najlepsze rozwiązanie, ale nie każdy ma taką możliwość i jest to też dość drogie wyjście. Znacznie tańsze, a równie funkcjonalne będą garaże blaszane Podkarpacie jest województwem, w którym kupimy je od kilku producentów. Ich wygląd jest daleki od tego jak kiedyś wyglądały popularne blaszaki, ponieważ technika ich budowania jest nieco inna oraz użyte materiały. Garaż może być wykonany z blachy ocynkowanej o wysokim połysku, blachy pokrytej powłoką akrylową czy obitej specjalnymi panelami imitującymi drewno. Dzisiejsze garaże nie wyglądają jak blaszane puszki, a raczej jak małe domki, które mogą mieć okna i bramy automatyczne. Wielu producentów garaży blaszanych stawia na wysoką jakość materiałów i sumiennie wykonaną konstrukcje, dzięki czemu może ona służyć nawet przez dziesięciolecia. Co najważniejsze – blacha stosowana w budowie garażu, nie ulega korozji i jest odporna na działanie czynników atmosferycznych.

Garaż to nie tylko miejsce gdzie parkujemy pojazd, ale często także miejsce gdzie wykonuje się różne pracę naprawcze. Zatem musi być w nim nieco wolnego miejsca oraz przestrzeń na szafy i regały z narzędziami. W tej kwestii garaż blaszany jest idealny.

Kategorie: Garaże