Zawsze lubiłam bardzo filmy animowane. Jako dziecko, podobnie jak inne dzieci, oglądałam je pasjami. Jednak nie tylko na tym polegało spędzanie przeze mnie wolnego czasu. Sama bowiem w tym wolnym czasie starałam się również tworzyć własne animacje. Na początku było to w formie narysowanych na rogach zeszytu historyjek, które przy szybkim przewijaniu dawały wrażenie ruchu, potem kręcenie krótkich poklatkowych animacji z wykorzystaniem plasteliny.

Wysokiej jakości animacje

nieszablonowe studio animacjiPonieważ ta pasja nie przeszła mi z wiekiem, na studia poszłam do szkoły animacji, gdzie bardzo dużo się nauczyłam i dowiedziałam się, w jaki sposób należy produkować takie filmy. Po studiach przez pewien czas zdobywałam doświadczenie w bardzo znanym polskim studiu animacji, jednak po kilku latach pracy postanowiłam pójść na swoje i zacząć pracować na własny rysunek. Otworzyłam nieszablonowe studio animacji, które poza produkcją niszowych filmów animowanych, które były moją prawdziwą pasją, zajmowało się produkcją różnego rodzaju filmów dla biznesu. I to właśnie te filmy przynosiły mi największy dochód. Byłam prawdziwą profesjonalistką w swoim fachu i przygotowanie dowolnego filmu dla klienta było dla mnie bardzo proste. Oczywiście miałam tutaj mniejsze pole do popisu niż podczas moich ukochanych niszowych animacji, zazwyczaj korzystałam z kilku prostych pomysłów, które doskonale się sprawdzały. Moi klienci byli bardzo zadowoleni, a ja nawet za te filmy dla biznesu zdobywałam całkiem prestiżowe nagrody. Podobnie zresztą jak za moje noszowe, niekomercyjne produkcje. Dla swoich klientów przygotowywałam różnego rodzaju filmy, były to animacje 3D, ale także explainer video i tym podobne. Miałam kilku stałych klientów w postaci dużych międzynarodowych firm i to oni dawali mi główny zarobek. Bardzo byłam zadowolona z moje pracy.

Ostatnio coraz więcej firm poszukuje nieoczywistych form komunikacji z pracownikami i klientami i coraz częściej stosuje w tym celu różnego rodzaju animacje. W odpowiedzi na tę potrzebę na rynku jest coraz więcej firm oferujących produkcję tego typu filmów. Na pewno takie filmy jak explainer video czy animacje 3D są dobrą inwestycją dla biznesu. Każda złotówka wydana na taki film na pewno się zwróci, dlatego warto jest skorzystać z usług dobrego studia animacji.

Kategorie: Usługi