Od dłuższego czasu prowadzę własną kwiaciarnię. Do tej pory korzystałam z usług jednej hurtowni florystycznej, ale ostatnio przestałam być zadowolona z ich usług. Mieli coraz mniejszą ofertę, a do tego ich kwiaty nie wyglądały na zbyt świeże, co się potwierdzało, ponieważ później nie mogły stać za długo w kwiaciarni i musiałam je szybko przeceniać. Uznałam, że czas zmienić dostawcę i poszukać lepszej hurtowni. Wiedziałam, że w najbliższej okolicy jest ich bez liku.

Znalazłam sprawdzoną hurtownię online

sprawdzona hurtownia florystyczna onlineOd znajomej, która prowadziła podobny biznes dowiedziałam się, że ostatnio bardzo popularne robią się hurtownie online. Korzystanie z takiej hurtowni oszczędza zarówno nasz czas, ponieważ nie musimy jeździć po kwiaty, a także pieniądze, ponieważ ceny w takiej hurtowni są zazwyczaj niższe niż w hurtowniach tradycyjnych. Zapytałam jej jaka jest jej zdaniem sprawdzona hurtownia florystyczna online. Podała mi adres strony, z której sama korzysta. Sprawdziłam jej ofertę. Bardzo mi się podobała. W ten hurtowni był bardzo duży wybór, zarówno kwiatów ciętych jak i doniczkowych a także dodatków florystycznych. Jeszcze przed zakupem można było sprawdzić producenta kwiatów. Dostępna była także informacja o świeżości kwiatów. Bardzo mi się spodobało również to, że mogłam zamówić bezpośrednią dostawę do kwiaciarni. Hurtownia gwarantowała, że w transporcie korzysta ze specjalnych transporterów do kwiatów, dzięki czemu towar dostarczany na miejsce jest nieuszkodzony, a kwiaty zachowują swoją świeżość. Ponieważ kwiaciarnia miała dobre opinie klientów, a moja koleżanka powiedziała, że sama ją sprawdziła postanowiłam złożyć pierwsze zamówienie i zobaczyć, czy faktycznie to miejsce jest tak fachowe i profesjonalne. Zamówiłam dostawę świeżych kwiatów na następny dzień. Od razu spodobało mi się to, że dzięki korzystaniu z hurtowni online nie musiałam rano wstawać i jechać po kwiaty.

Byłam zadowolona z usług tej hurtowni florystycznej online. Mieli bardzo dobry towar. Kwiaty były świeże i odpowiednio przechowywane przed i w czasie transportu. Poza tym mieli bardzo duży wybór różnych unikalnych i niepopularnych kwiatów i roślin. Byłam zadowolona także z ich cen, które były bardzo niskie. Dzięki korzystaniu z funkcji online mogłam w każdej chwili złożyć odpowiednie zamówienie.

Kategorie: Sklepy