Dla rodzica, dobro jego dziecka jest dla niego najważniejsze, dlatego też często spełniają oni liczne zachcianki dzieci. Jednak chcą dobrze wychować malucha, lepiej kupować mu tylko to co jest niezbędne, lub powodujące wielopłaszczyznowy rozwój. Oczywiście nie można też zapomnieć o rozrywce, która dostarcza dzieciom wiele radości i świetnej zabawy. 

Dla jakiego dziecka jest pojazd akumulatorowy? 

pojazdy akumulatorowe dla dzieciWszystkie dzieci chodzą ze swoimi rodzicami na spacery, kiedy na dworze jest ładna pogoda. Mogą wtedy zabierać ze sobą swoje rowerki, hulajnogi, rolki, czy przeróżne zabawki, które można ciągnąć za sobą, lub pchać przed sobą. Jednak w sklepach z zabawkami znajdziemy także pojazdy akumulatorowe dla dzieci. Są to zabawki przeznaczone dla dzieci w wieku powyżej trzech lat, ponieważ wymagają samodzielnego prowadzenia. Mniejsze maluchy można wozić w pojazdach wyposażonych w zdalnie sterowane piloty, dzięki czemu rodzic za dziecko będzie kierował samochodem. Pojazdy tego typu są zasilane wydajnym akumulatorem pozwalającym na osiągnięcie maksymalnej prędkości do czterech kilometrów na godzinę. Są one wyposażone w pedał gazu, automatyczny hamulec włączający się zaraz po zdjęciu nogi z gazu oraz kierownicę z przełącznikiem kierunku jazdy i wieloma funkcjami dźwiękowymi. Maluchy mogą podczas jazdy słuchać swojej ulubionej muzyki, ponieważ auta posiadają gniazda USB i wbudowane głośniki. Pojazdy są dostosowane dla jednego, lub dwójki dzieci i mają pasy bezpieczeństwa. Karoseria jest wykonana z odpornego tworzywa sztucznego, które charakteryzuje się dużą wytrzymałością. Każdy model z przodu i z tyłu ma światła led, które świetnie oświetlają drogę, boczne lusterka ułatwiające jazdę i niewielki bagażnik na skarby kierowcy i pasażera. 

Dla dziecka pojazd na akumulator jest świetną alternatywą dla rowerku, hulajnogi, czy rolek. Maluchy lubią spędzać aktywnie i różnorodnie czas, więc pomysł zakupu samochodu elektrycznego na pewno się spodoba kilkulatkowi. Pojazdami jeżdżą nie tylko chłopcy, ale również dziewczęta, więc w sprzedaży znajdziemy modele przeznaczone dla obu płci. Dzięki taki zabawkom, dzieci mogą na spacer jechać i poczuć się choć przez chwilę jak dorosły, ponieważ samodzielnie prowadzi samochód, który wygląda jak kopia prawdziwego modelu.

Kategorie: Dzieci