Jestem właścicielem firmy zajmującej się sprzedażą wysokiej jakości maści kosmetycznych. Nie jest to łatwa praca, ale ma zaufanych producentów, którzy zawsze dostarczają towar w określonym terminie. Ostatnio wpadłem na pomysł, żeby zamontować podsłuchy w telefonach moich przedstawiciel handlowych.

Zainwestowałem w profesjonalne podsłuchy telefoniczne

podsłuch do telefonuPrzede wszystkim chodziło mi o to, by sprawdzić jak przeprowadzają rozmowy handlowe. Było to dla mnie bardzo ważne, by stale nadzorować, czy udzielają wszystkich ważnych informacji klientom. Pojechałem do zaprzyjaźnionego sklepu, który prowadził mój kolega Grzegorz. Był on prawdziwym specjalista od podsłuchów, bo często sprzedawał je firmom, które chciały w ten sposób kontrolować swoich pracowników. Powiedział mi, ze akurat przyszła dostawa nowych podsłuchów. Interesował mnie przede wszystkim dobry podsłuch do telefonu. Polecił mi je z tego powodu, ze były dosyć tanie, a bardzo dobre jakościowo. Zgodziłem się i zakupiłem dużo sztuk tych dobrych podsłuchów. Zamontowałem je w czasie odprawy pracowników, by móc jak najszybciej zacząć nadzorować ich rozmowy handlowe. Po czasie zrobiłem raport i porównałem zestawienie z informacjami. Wyszło, ze faktycznie moi pracownicy udzielają rzetelnych informacji, dając jasny przekaz związany ze składem sprzedawanych przez moja firmę maści. Bardzo mnie to ucieszyło, ale nie zrezygnowałem z podsłuchów. Nigdy nie wiadomo kiedy mogą się przydać. Zwłaszcza, że bardzo zależało mi też na sprawdzeniu, czy przedstawiciele nie wykorzystują telefonów służbowych do załatwiania swoich spraw prywatnych.

Za ostatni miesiąc otrzymałem dosyć spory rachunek, który wydawał mi się dosyć podejrzany. Mój kolega Grzegorz sprzedał mi jeszcze kilka sztuk tych podsłuchów. Przede wszystkim zamierzałem je zamontować w telefonach moich pracowników biurowych, bo również stamtąd doszły mnie słuchy, ze wykorzystywano telefony do celów prywatnych.

Kategorie: Usługi