Moja firma przechodzi teraz bardzo gwałtowne zmiany. Postanowiłam wypłynąć na szerokie wody biznesu i przenieść działalność do stolicy. Zmiana zapewni nam większą pule klientów i możliwości współpracy z najlepszymi.  Zatrudniłam kilku nowych pracowników i dobrze wiedziałam, że będę musiała dla nich zorganizować szkolenie z zakresu bhp. Musiałam znaleźć do tego odpowiednią osobę w tym zupełnie obcym dla mnie mieście.

Szkolenie php dla pracowników

szkolenia bhp warszawaPrzez Internet znalazłam bardzo ciekawą ofertę. Firma szkolenia bhp Warszawa oferowała obsługę w zakresie bezpieczeństwa, higieny pracy, a także ochrony przeciwpożarowej. Pomyślałam, ze takiej kompleksowej wiedzy potrzeba moim nowym pracownikom. Postanowiłam nie zastanawiać się, tylko umówić szkolenie. Wszystko odbyło się punktualnie i z dbałością o szczegóły. Sposób przedstawienia niezbędnej wiedzy był ciekawy i przejrzysty. Mężczyzna, który prowadził spotkanie traktował swoją misje bardzo poważnie. Niesamowite jak potrafił zainteresować tych młodych ludzi  tymi wszystkimi zasadami, przepisami prawnymi i instruktażem. Ja nie umiałbym tego zrobić w ten sposób. Widać, że to człowiek na odpowiednim stanowisku. Z chęcią odpowiadał na wszystkie zadawane pytania. Ja miałam z ciekawości tylko podglądać ich spotkanie, a ostatecznie spędziłam je razem z nimi. Okazało się, że sama nadrobiłam nieco wiadomości. Bardzo podobał mi się nacisk na higienę stanowiska pracy. Uważam, że ma to ogromne znaczenie w dobrej współpracy.

Ze szkolenia wszyscy wyszliśmy zadowoleni. Przede wszystkim miałam poczucie dobrze wydanych pieniędzy. Moi nowi pracownicy coraz lepiej odnajdują się w naszym małym firmowym świecie. Ja na pewno podejmie współprace z firmą szkolenia bhp Warszawa na dłużej. Może nawet uda mi się spędzić więcej czasu z ich przystojnym przedstawicielem.

Więcej informacji na stronie: https://www.admir.com.pl/