W dobie pandemii wzrasta potrzeba produkcji pościeli dla hoteli i pensjonatów, zwłaszcza tej trwałej i wytrzymałej – odpornej na dużą ilość prań w bardzo wysokich temperaturach, by zniszczone zostały wszystkie wirusy i bakterie. Na rynku wzrosła liczba sprzedawanych pościeli i akcesoriów sypialnianych, z gwarancją nawet do dwóch lat. 

Wytrzymała, wysokogatunkowa pościel hotelowa

wytrzymała pościel hotelowa od producenta

Na rynku dostępny jest szeroki wybór dobrej, ładnej i trwałej pościeli. Pościele szyte są z bawełny, bawełny z domieszką satyny, z flaneli i frotte. Występują w wielu rozmiarach, dopasowują się do wkładu dzięki uniwersalnym zapięciom w różnych miejscach poszwy. W sprzedaży internetowej również znajdziemy wiele pościeli, poduszek i kołder hipoalergicznych, wykonanych z materiałów ekologicznych, w zgodzie z rozwijającym się zagadnieniem ekologii i dbałością o komfort osób z alergią. Kupując takie produkty, warto zwrócić uwagę, czy posiadają odpowiednie atesty towarzystw dermatologicznych i certyfikaty europejskie. Pościele naturalne są bezpieczne nawet dla najwrażliwszej skóry. Innowacyjne technologie wykonania produktu pozwalają prać pościel nawet w bardzo wysokich temperaturach, co jest ważne dla eliminowania wszelkich chorobotwórczych drobnoustrojów. Jeśli pościel jest łączona szwami na wzmocnieniu, nie straci swojego fasonu latami. Jeśli chodzi nam po głowie wysoce wytrzymała pościel hotelowa od producenta to warto zainwestować, bowiem dobrze kupić coś porządnego i mieć spokój na długi czas. Mimo wielu prań pościel nie powinna ulegać zniszczeniu, dekoloryzacji, czy też tracić swojego pierwotnego fasonu. Najbardziej popularne rodzaje zapięć pościeli to zamek błyskawiczny i zapięcie na guziki. Dobrej jakości tkaniny polepszają jakość snu, oddychają, a do tego same zapewniają regulację temperatury u człowieka. Gdy jest zimno – grzeją, a w upały – chłodzą. Zyskującą coraz większą popularność na rynku usługą krawiecką jest też możliwość zamówienia ręcznie wyszywanego logo z nazwą hotelu lub na przykład naszym nazwiskiem – wedle uznania.

Kompletne i dobrze uszyte zestawy pościeli to ekonomiczna inwestycja, którą warto uwzględnić przy wyposażeniu sypialni. Producenci często dołączają również gwarancję jakości i wytrzymałości zapewniając, że bez względu na ilość prań pościel zachowa nienaganny wygląd na długi czas. Dobrze dobrana pościel sama w sobie jest gwarancją miłego wypoczynku.