Mój syn był studentem pierwszego roku, kiedy przeprowadziliśmy się na wieś. Miał już prawo jazdy, dlatego dojazd na uczelnie nie stanowił dla niego problemu. Kupiłam mu samochód, żeby mógł swobodnie jeździć. Mój syn Piotrek był zdolnym dzieciakiem, co mnie niezmiernie cieszyło.

Projekt ogrodu w całości wykonany przez syna 

projektowanie ogrodówZdecydowałam się na ogród za domem, chociaż długo wahałam, ponieważ nie wiedziałam, czy będę miała czas, żeby zająć się jego pielęgnacją. Dogadałam się jednak z szefem i mogłam pracować zdalnie, dlatego uznałam, że ogród musi być. Wtedy też mój syn Piotr powiedział, że ma program, za pomocą którego wykonuje projektowanie ogrodów i zaoferował mi taki projekt. Nie miałam pomysłu na ogród i jego propozycja mi się spodobała zwłaszcza, że dzieciak miał ogromny talent. Syn znał się na projektowaniu, więc byłam pewna, że wykona coś wyjątkowego. Nie naciskałam go i nie dopytywałam o nic, ponieważ chciałam, żeby projekt wykonywał bez presji czasu. Po dwóch tygodniach przyszedł do mnie z laptopem, żeby pokazać swój projekt. Byłam zaskoczona efektem jego pracy, ponieważ ogród wyglądał tak, jakby został zaprojektowany przez jakiegoś doświadczonego specjalistę. To utwierdziło mnie w przekonaniu, że mój syn miał większy talent, niż sądziłam. Wykorzystałam ten projekt i zleciłam budowę ogrodu. Piotr miał znajomego, który się tym zajmował i polecił mi tego chłopaka. Przed wiosną miałam piękny ogród za domem, który w całości zaprojektował mój syn Piotr.

Latem dużo czasu spędzałam w ogrodzie, gdzie pisałam artykuły. Miałam dzięki temu więcej natchnienia i moja praca była bardziej efektywna. Szef nawet zaproponował mi, żebym poprowadziła swój własny blog i musiałam się jeszcze nad tym zastanowić, bo nie miałam dużo czasu.