Z czystym sumieniem mogę się uznać za tradycjonalistkę. Dlatego też, kiedy urządzałam biuro swojej firmy, bardzo zależało mi na tym, aby utrzymać tego typu estetykę. Nie przepadam za nowoczesnością i chciałam dać temu wyraz poprzez wystrój osadzony nieco w klimacie retro. Między innymi dlatego nie mogłam obyć się bez pięknej firany zawieszonej w oknie.

Świetna firana szyta na miarę

firany na zamówienieKiedy byłam w trakcie urządzania swojego biura, byłam bardzo podekscytowana. Wiedziałam, że muszę wykonać tę robotę raz, a dobrze. Nie znosiłam niedokończonej pracy. Jestem osobą nieco wymagającą, dlatego też proces aranżowania tego wnętrza nieco się przedłużał. Zależało mi na szykownym i tradycyjnym wyglądzie biura. Projektowanie wnętrza posunęło się do przodu wraz z wizytą w bardzo dobrze wyposażonym sklepie z artykułami do urządzania domów, mieszkań i innych ważnych przestrzeni. Niemal od razu poszłam do działu z zasłonami, ponieważ nie lubię okien bez nich. Wydają mi się puste i czegoś mi w nich brakuje. Po krótkiej pogawędce z pracownikiem tego działu okazało się, że mogę nabyć firany na zamówienie. Niezmiernie mnie to ucieszyło, ponieważ dawało nadzieję, że biuro będzie się prezentować tak, jak sobie to wymarzyłam. Nie czekając długo, wybrałam model, który najbardziej mi się podobał i dokonałam zakupu. Moja firana szyta na miarę miała być do odbioru już za kilka dni! Bardzo mnie to cieszyło.

Teraz kiedy spędzam długie godziny w pięknie urządzonym biurze swojej firmy, aż chce się pracować. Jego wygląd bardzo mi się podoba, właśnie o takim marzyłam przez długie lata! Szyku i klimatu retro dodają piękne firany. Kiedy klienci wchodzą do środka i zawieszają na nich wzrok, jest mi bardzo miło. Jest to dla mnie bowiem znak, że wykonałam znakomicie swoją misję, jaką było zaaranżowanie tego biura.

Kategorie: Wyposażenie