Wózki widłowe to jeden z najpowszechniejszych rodzajów wyposażenia stosowanego w przestrzeniach magazynowych oraz halach produkcyjnych. Dzięki temu funkcjonalnemu narzędziu pracy, możliwe jest przeprowadzanie różnego rodzaju prac związanych z transportem materiałów oraz ich składowaniem w obrębie hali. Dodatkowo, możliwość stosowania różnego rodzaju osprzętu znacząco zwiększa możliwości związane z zastosowaniem samych wózków widłowych. Na rynku dostępnych jest wiele funkcjonalnych akcesoriów, które mają zastosowanie podczas różnego rodzaju prac.

Zastosowanie obrotnic do wózka widłowego

sprawdzona obrotnica do wózka widłowegoTak samo hale produkcyjne, jak również przestrzenie magazynowe to niejednokrotnie obiekty o dużej powierzchni. Dlatego tak wielka przestrzeń wymaga odpowiedniego zaaranżowania, co przekłada się na sprawny przepływ informacji oraz materiałów pomiędzy sektorami. To z kolei ma wpływ na płynność prac prowadzonych w ich obrębie. Znane są taśmy transportowe, które ułatwiają transport elementów, jednak w wielu przypadkach niezbędne jest stosowanie dodatkowych maszyn, które pomagają w transporcie ciężkich elementów, także ich składowaniu. Wózki widłowe to praktyczne rozwiązanie, które funkcjonuje niemal w każdym rodzaju przestrzeni produkcyjnej i magazynowej. Przede wszystkim wózki pozwalają na szybki transport elementów, także załadunek i rozładunek samochodów transportowych. Ułatwiają także składowanie produktów na wyższych regałach. Dodatkowym atutem wózków jest możliwość stosowania dodatkowych akcesoriów. Sprawdzona obrotnica do wózka widłowego to jeden z funkcjonalnych elementów, który w praktyczny sposób pozwala na prowadzenie różnego rodzaju prac. Przed wszystkim ułatwia rozładunek skrzynio – palet. Prace przebiegają bezpiecznie dzięki dodatkowemu ramieniu blokującemu skrzynie.

To nowoczesne rozwiązanie, kompatybilne jest z wózkami widłowymi, co przekłada się na wszechstronne zastosowanie obrotnic. Dzięki nim w szybki tempie opróżnione zostają skrzynio – palety. Obrotnice mają szerokie zastosowanie w przemyśle i przestrzeniach magazynowych. Ich budowa dopasowana została do docelowych zadań. Dodatkowo, w trakcie produkcji zastosowano wysokiej jakości materiały, co przekłada się na żywotność oraz wytrzymałość tego osprzętu. Jest on ogólnie dostępny na rynku.

Kategorie: Przemysł