Rower przeznaczony na dłuższe eskapady, powinien być maksymalnie komfortowy i bezpieczny. Tak, by nawet nie przyszło nam na myśl, że wycieczka może się nie udać, przez zawodny sprzęt. Jednak dobry rower trekkingowy to coś, co wcale nie tak łatwo znaleźć. 

Hardy Trans 6.0 od Krossa

kross trans 6.0Rower musi być niezawodny i każdy zaprawiony w wyprawach rowerowych, dobrze o tym wie. Dlatego nie ma co się zastanawiać nad kupnem rowerów trekkingowych, wartych kilkaset złotych. W tej cenie nie otrzymamy wartościowego produktu, a jedynie ciężka masę, dla której to my będziemy napędem. W przypadku dobrego roweru trekkingowego, takiego jak Kross Trans 6.0, to właśnie on jest napędem i pomaga nam przy najbardziej newralgicznych momentach podróży. Najczęściej takich jak strome zbocza, pionowe wzniesienia terenu, czy grząskie nierówności. W tym modelu o sile napędu stanowią dwie przerzutki – tylna i przednia. Wspomaganie zarówno przedniego, jak i tylnego koła daje świetny efekt, zwłaszcza gdy nasze nogi są już zmęczone. Za podstawę konstrukcji mamy tu aluminiową, bardzo lekką i odpowiednio wyważoną ramę. Dzięki niej rower jest lżejszy i podczas długich tras ma to wielkie znaczenie. Warto wspomnieć też o hydraulicznych, tarczowych hamulcach, które zadziałają niezawodnie nawet w najcięższych warunkach atmosferycznych i terenowych. Trans 6.0 to prawdziwa maszyna, której żadna wyprawa nie jest straszna. Kross daje na ten model aż pięć lat gwarancji, co tylko potwierdza jego jakość oraz profesjonalne podejście do klienta.

Jednoślady od Krossa to produkty solidne i cieszące się wielkim powodzeniem. Seria Trans jest jedna z flagowych produkcji Krossa i każdy model spod tego znaku sprzedaje się znakomicie. Klienci szczególnie cenią sobie wzmocnioną konstrukcję i osprzęt.

 

Kategorie: Dla sportu