Szef to jak mi czasami zlecił jakieś zadanie, to nie miałem pojęcia jak się za nie zabrać. Wymagał ode mnie bardzo dużo, ale tylko dlatego, że było mnie stać na wiele. W firmie pracowałem od pięciu lat i jeszcze nigdy nie zawiodłem. Szef mi ufał i byłem jego najlepszym pracownikiem.

Używana maszyna CNC w doskonałym stanie 

maszyny cnc używaneW niedługim czasie zaszły spore zmiany w firmie, ale ja nadal piastowałem swoje stanowisko, co zdecydowanie mnie cieszyło, ponieważ uwielbiałem swoją pracę. Szef zlecał mi masę zadań i pewnego razu kazał mi kupić maszynę CNC do firmy. Dostałem określone wytyczne i kwotę, w której musiałem się zmieścić. Od razu wiedziałem, że kupno nowej maszyny nie wchodziło w grę. Dlatego też przeglądałem tylko maszyny cnc używane, które były dostępne na rynku. Konkretna maszyna, która interesowała szefa była dostępna na sprzedaż. Była ona używana, ale zachowana w doskonałym stanie. Maszyna na dodatek była jeszcze na gwarancji. Z podjęciem decyzji musiałem się spieszyć, gdyż było wiele osób zainteresowanych zakupem tej używanej maszyny. Do szefa biura wszedłem mimo, iż nie zareagował na moje pukanie do drzwi. Kiedy przedstawiłem mu sytuację, to kazał mi kupić tę maszynę. Udało się i od razu z kierowcą pojechałem po odbiór tej maszyny. Wypłaciłem gotówkę z konta firmowego. Na miejscu jeszcze dokładnie sprawdziłem tę używaną maszynę i z zadowoleniem stwierdziłem, że wyglądała dokładnie tak, jak zaprezentował ją sprzedawca. Zadowolony wróciłem do firmy.

Szefowi zaimponowałem i zdecydował się mnie nagrodzić premią uznaniową. Maszyna działała niezawodnie i firma wykonywała więcej zleceń, dzięki którym zarabiała pieniądze. Szef to wiedział co zrobić, żeby utrzymać firmę i bardzo mi tym imponował. To był niesamowity człowiek.

Kategorie: Przemysł