Moja córka urodziła się z niepełnosprawność ruchowo – umysłową. Teraz byłam na etapie multum wizyt lekarskich i przeprowadzania badań. Lekarze musieli zrobić odpowiednie badania, żeby przekonać się jak duża jest jej niepełnosprawność i jakiej rehabilitacji potrzebuje. Ostatnio dostałam do pediatry skierowanie na badanie słuchu. Nie było wiadomo czy moje dziecko słyszy, a jeśli tak to jak duży jest ubytek przez nią słuchu. Musiałam znaleźć jakiegoś dobrego audiologa.

Gdzie w Lublinie zrobię badanie słuchu?

badanie słuchu LublinZależało mi na znalezieniu miejsca, gdzie naprawdę profesjonalnie i rzetelnie wykonają badanie słuchu. Wiedziałam, że na internecie znajdę oprócz adresów, wiele opinii o lekarzach audiologach, którzy robią takie badania słuchu. Wpisałam więc w wyszukiwarkę frazę: badanie słuchu Lublin, i zaczęłam przeglądać wyniki. Wśród wielu różnych lekarzy szybko udało mi się znaleźć polecany gabinet audiologiczny, gdzie wykonuje się badania słuchu. Ten lekarz miał bardzo dobre opinie wśród pacjentów. Pisali oni, że jest bardzo profesjonalny i rzetelny. Przeprowadza skrupulatne i dokładne badania. Był polecany do ciężkich chorób słuchu, gdyż prowadzi on nowoczesne metody leczenia i rehabilitacji słuchu. Dużą jego zaletą były szybkie terminy i krótki czas oczekiwania na wizytę. Od razu postanowiłam zapisać moją córkę do niego na badania słuchu. Lekarz rzeczywiście okazał się bardzo profesjonalny i rzetelny. Przeprowadził on dokładne badania słuchu i reakcji na dźwięki u mojego dziecka. Były to badania bardzo profesjonalne takie jak tympanometria i badanie ABR mózgu. Dzięki takim dokładnym i specjalistycznym badaniom słuchu udało się wykryć w ilu procentach słyszy moje dziecko i jaki aparat słuchowy będzie dla niej odpowiedni. Bardzo wspomogło to rehabilitację mojego dziecka, z czego byłam bardzo zadowolona. Tak samo jak z przeprowadzonych badań słuchu przez lekarza. 

Profesjonalne badanie słuchu jest bowiem niezbędne do wybrania najlepszego aparatu słuchowego zarówno dla dziecka, jak i dla dorosłego. Wiem, że kiedy moja córka trochę podrośnie będziemy mogli również przeprowadzić badanie tonalne słuchu, co pomoże w doborze jeszcze lepszego aparatu słuchowego, a może nawet w rehabilitacji. Dużą zaletą tych badań jest to, że są one niedrogie.

Kategorie: Kosmetologia