Mój ośrodek wypoczynkowy uznany został za jeden z najlepiej prosperujących. Było to dla mnie ogromne wyróżnienie, które zachęciło mnie, to wprowadzenia kolejnych udogodnień dla moich gości. Miałem swoje pomysły, jednak pod uwagę wziąłem w pierwszej kolejności sugestie gości.

Hurtowa ilość żaluzji z firmy produkcyjnej

żaluzje warszawaWiększość osób obstawała za tym, by w pokojach były zamontowane w oknach żaluzje. Z uwagi na fakt, że wiele osób mi to zgłosiło, postanowiłem się tym zająć. Jeden z moich pracowników nawet zadeklarował, że za dodatkową opłatą może zamontować we wszystkich oknach żaluzje, na co przystałem. To pozwoliło mi na dodatkowe oszczędności, bo zamówienie postanowiłem złożyć bezpośrednio u producenta, który miał o wiele tańsze niż w sklepie żaluzje Warszawa nie była daleko, a tam właśnie mieściła się firma tego producenta. Musiałem nabyć hurtową ilość żaluzji i dlatego pojechałem do Warszawy samochodem dostawczym. Producent, kiedy dowiedział się ile żaluzji potrzebuję, to od razu zaoferował mi niższą cenę. Co prawda nie byłem stałym klientem, ale pochwaliłem się sukcesem mojego ośrodka wczasowego, co wpłynęło również na decyzję producenta. Zadowolony wróciłem do ośrodka, gdzie czekał już na mnie pracownik. Od razu zabrał się za montaż żaluzji w oknach, bo chciał to zrobić jak najszybciej. Do otwarcia sezonu było jeszcze sporo czasu i wiedziałem, że wszystko zostanie wykonane na czas. Jestem pewny, że klienci będą zadowoleni ze zmian, o które zresztą sami prosili.

Następnym krokiem była modernizacja stołówki. Remont był poważny, ponieważ wprowadziłem ogromne zmiany. Zatrudniłem też nowych kucharzy, których potrawy były wymyślne i smakowały wszystkim gościom. Planuje budowę basenu w ogrodzie, ale  dopiero w przyszłym roku.

Kategorie: Dom