W ostatnim czasie miałem dużo więcej zamówień i wszystko wskazywało na to, że ten stan będzie się utrzymywał już na stałe. Nie miałem innego wyjścia, jak zainwestować w większą chłodnię. Inwestycja ta była konieczna a powodzenie firmy zdecydowanie mnie cieszyło.

Zamówienie drzwi chłodniczych w firmie produkcyjnej

drzwi chłodniczeNowa chłodnia była o wiele większa, co pozwalało mi na realizację zleceń od wszystkich moich klientów.  Potrzebowałem tylko drzwi do chłodni i mogłem przenosić swoją firmę do nowej siedziby. Byłem człowiekiem, który ponad wszystko cenił sobie jakość i dlatego drzwi chłodnicze musiałem wybrać z ogromną dokładnością. Dostałem oferty od kilku sklepów specjalizujących się w sprzedaży i montażu drzwi chłodniczych, jednak nie skorzystałem z żadnej z nich. Uznałem, że odezwę się bezpośrednio do firmy produkcyjnej, ponieważ dzięki temu drzwi nabędę z pierwszej ręki a co za tym idzie, zapłacę taniej. Wybrałem sobie odpowiednie dla mojej chłodni drzwi i zgodnie z przeczuciem, zapłaciłem za nie mniej niż w sklepie. Poprosiłem podczas składania zamówienia o to, żeby producent przysłał do mnie swoich pracowników, którzy zajmą się montażem drzwi w mojej chłodni. Cały proces przebiegł bardzo szybko i dzięki temu mogłem w terminie rozpocząć działalność w nowej siedzibie. Drzwi były bardzo solidne i wytrzymałe, dlatego niczego nie musiałem się obawiać. Na dodatek były objęte serwisem zarówno gwarancyjnym, jak i pogwarancyjnym. Na lepszą ofertę nie mogłem trafić.

Do firmy przyjąłem dodatkowo piętnastu pracowników na drugą zmianę. Dzięki temu zlecenia były wykonywane na czas i żaden z moich klientów nigdy nie miał wydłużonego terminu realizacji jego zlecenia. Wiedziałem jak zarządzać firmą, co oczywiście dawało mi gwarancję sukcesu.

 

Kategorie: Przemysł