Każdy z nas przez bardzo długi okres w swoim życiu szuka własnej drogi. Nie tylko względem pasji czy kariery, ale także ubioru. Inspirujemy się, eksperymentujemy, czasami popełniamy błędy, które z kolei bardzo nam pomagają. Tymczasem swój styl możemy odnaleźć także w sklepie!

Oryginalne i estetyczne koszulki

carhartt koszulkaDługo nie przywiązywałem większej uwagi do swojego wyglądu. Owszem, dbałem o to aby zawsze prezentować się schludnie i aby poszczególne części garderoby jako tako do siebie pasowały, niemniej nie skupiałem się na tym, czy coś jest obecnie modne czy nie. Dopiero, kiedy wziąłem się za ćwiczenia i dosyć sporo schudłem, zacząłem się baczniej przyglądać temu, co obecnie jest na topie. Niestety, ale większość z tym ciuchów była dla mnie zbyt wymyślna i może nawet mało męska. Szukałem firmy, która zagwarantuje mi luźny i wygodny styl bycia, ale jednocześnie estetyczny i po prostu oryginalny. Wydawałoby się, że ciężko sprostać takim wymaganiom, niemniej jednej firmie całkowicie się to udało. Carhartt koszulka, jaką pewnego dnia nabyłem zupełnie przypadkiem w sklepie z odzieżą używaną sprawiła, że aż zajrzałem do internetowego sklepu tej firmy. Koszulka ta bowiem okazała się być najwygodniejszą jaką do tej pory miałem, a także cechowała ją świetna jakość pod względem nie tylko wykonania, ale i wytrzymałości. Raz pamiętam, że zahaczyłem w pracy o coś, a koszulka w ogóle się nie rozdarła! Kiedy ujrzałem asortyment tej marki od razu poprawił mi się humor, albowiem wszystkie ciuchy doskonale trafiały w mój gust.

Obecnie posiadam kilka ubrań z tej firmy i jestem niesłychanie zadowolony z jakości wykonania oraz tego, jak rzeczy prezentują się na mnie. Zacząłem nawet uważać, że dzień w którym znalazłem te koszulkę był niejako znakiem ponieważ już powoli zaczynałem wątpić w to, czy uda mi się znaleźć taka firmę, która całkowicie sprosta moim oczekiwaniom. 

 

Kategorie: Moda