Kobiety uwielbiają mieć piękne i zadbane dłonie oraz paznokcie. W tym celu przynajmniej dwa razy w miesiącu udają się na profesjonalny manicure do kosmetyczki. Najczęściej wykonujemy manicure żelowy lub hybrydowy. Mogą one pięknie ozdobić paznokcie dzięki czemu nasze dłonie zawsze będą wyglądać na zadbane.

Gdzie wykonamy profesjonalny manicure w Kołobrzegu?

polecany manicure - kołobrzegJeśli chcemy udać się na polecany manicure – Kołobrzeg ma kilka znanych salonów kosmetycznych. W niej profesjonalne oraz po wielu kursach kosmetyczki wykonają piękny manicure oraz pedicure na naszych paznokciach u rąk i nóg. Takie hybrydowe lub żelowe paznokcie utrzymują się nawet do trzech tygodni. Później w związku z powstałym odrostem trzeba je po prostu uzupełnić. Oprócz klasycznych jednokolorowych paznokci coraz częściej wykonujemy różne piękne zdobione paznokcie. Kosmetyczki, które skończyły kilka kursów zdobienia potrafią wyczarować prawdziwe cuda na naszych paznokciach. Ręcznie malowane wzory, postacie z bajek oraz inne ładne rzeczy są coraz bardziej popularne. Ponadto bardzo często kobiety chcą by ich paznokcie mocno błyszczały i proszę o dodatkowy brokat. Oczywiście przeciwnie zupełnie matowe paznokcie także można  sobie zażyczyć. Często na wiosnę i lato chcemy mieć paznokcie jasne i pastelowe lub neonowe. Natomiast w okolicach jesieni i zimy stawiamy na mocne kolory jak czarny, czerwony, granatowe czy bordowe paznokcie. Ładne i zadbane paznokcie to także wypielęgnowane skórki wokół paznokcia. Tylko takie będą ładnie prezentować najpiękniejsze paznokcie hybrydowe lub żelowe. Kosmetyczki powinny bazować na nowych lampach najlepiej ledowych, które świetnie utrwalają zrobiony paznokieć. Całość wraz ze zdobieniem paznokci trwa około półtorej godziny. Jest to czas, który można poświęcić na zrobienie i wy stylizowanie swoich pięknych dłoni.

Bardzo często dłonie są naszą wizytówką. Szczególnie jeśli mamy pracę związaną właśnie z dłońmi. Lekarz, pielęgniarka, kasjerka w banku to takie zawody, które niewątpliwie pracują rękoma. Zatem warto by dłonie i paznokcie były zadbane. Niekoniecznie musimy mieć paznokcie żelowe, akrylowe czy też hybrydowe. Ważne aby były one zawsze czyste oraz zadbane. Jeśli jednak lubimy mieć długie paznokcie to kosmetyczka na pewno tak jest tworzy na naszych rękach.

Kategorie: Kosmetologia