Jeśli poszukujemy sposobu na piękne i kolorowe paznokcie, a jednocześnie chcemy, aby metoda była dla nas wygodna to warto pomyśleć o lakierach hybrydowych. To produkty wysokiej jakości, które są banalnie proste w używaniu, gdy już zaznajomimy się z instrukcją prawidłowego malowania paznokci. Oczywiście, ważne jest również, abyśmy zaopatrzyli się w odpowiedni sprzęt zanim podejdziemy do malowania. W ten sposób będziemy mieć idealny manicure.

Dobór produktów do malowania lakierami hybrydowymi

żółte lakiery hybrydoweCoraz więcej osób decyduje się na kolorowe paznokcie, które powoli stają się czymś normalnym. Nawet w wielu zawodach dress code, który niegdyś opierał się na kolorach cielistych i ewentualnej czerwieni, możemy dostrzec zmiany. Widujemy nawet żółte lakiery hybrydowe, a kolor ten jest bardzo intensywny i widoczny. Dlaczego hybryda stała się tak popularna? Ponieważ posiadając odpowiedni zestaw do malowania możemy własnoręcznie szykować swoje paznokcie w swoim domu. Oczywiście, wiele pań w dalszym ciągu nie rezygnuje z uczęszczania do salonów kosmetycznych, aby profesjonalna obsługa stworzyła coś wyjątkowego. Warto jednak zwrócić uwagę, iż posiadając taki zestaw jesteśmy w stanie stworzyć wiele kombinacji samodzielnie, a do tego za niższy koszt. Zanim rozpoczniemy pracę musimy mieć lampę UV do utwardzania lakierów, same lakiery hybrydowe oraz top i bazę. Warto również zaopatrzyć się w pilniczki, bloczek polerski, produkt do odtłuszczania płytki paznokcia oraz usuwania warstwy dyspersyjnej. Można też wyposażyć się w wybrane ozdoby, pyłki czy inne produkty pozwalające osiągnąć nam niesamowite efekty. Taki zestaw pozwoli nam z łatwością na rewelacyjny mani. Wystarczy dać kształt paznokciom, odtłuścić je oraz każdą warstwę lakieru utwardzić w swojej lampie UV, a na końcu przetrzeć warstwę dyspersyjną, aby paznokcie się nie kleiły.

Gdy zastanawiamy się nad malowaniem paznokci we własnym zakresie na początek warto pomyśleć o hybrydach. To prosty w wykonaniu manicure, który możemy wykonywać samodzielnie. Wystarczy posiadać odpowiednie przedmioty, które pozwolą nam na uzyskanie wymarzonego efektu. Oczywiście, zanim zaczniemy malować warto zainteresować się tym jak krok po kroku wykonać ten typ paznokci, abyśmy mieli jak najmniej pomyłek.

Odpowiednie akcesoria do manicure hybrydowego dostępne są na: https://www.lafemme.pl/