Właściwości konopi w kosmetykach w Polsce są doceniane dopiero niedawno. Zastosowanie oleju konopnego w kremach daje bardzo pozytywne efekty nawilżające czy wygładzające. Jeżeli do takich kosmetyków dodatkowo są dodane inne składniki o szczególnym działaniu, to takie kremy mogą być bardzo skuteczne w przypadku różnorodnych problemów skórnych.

Korzystamy z kremu Cannaderm z szałwią

cannaderm konopka z szałwiąDobór odpowiednich kosmetyków jest niezwykle ważny, w związku z czym warto wziąć pod uwagę możliwość zamówienia dokładnie takich, które będą oddziaływały na wszystkie nasze problemy skórne. Jeżeli mamy skórę suchą, pękającą, łuszczącą się oraz z atopowym zapaleniem skóry, powinniśmy zadbać o dobór profesjonalnych kremów. Dobrym wyborem będzie krem cannaderm konopka z szałwią. Jest to produkt, w którym oprócz oleju konopnego, stanowiącego aż połowę składu, znajdziemy masło shea, które łagodzi podrażnienia, także nawilża, zmiękcza skórę i jest naturalnym filtrem dla promieniowania UV. Dodatkowym bardzo dobrze działającym składnikiem będzie bez wątpienia szałwia, której właściwości są bezcenne w przypadku dolegliwości skórnych. Działa ona przede wszystkim przeciwzapalnie i bakteriostatycznie, co jest niezwykle ważne w przypadku łuszczycy czy atopowego zapalenia skóry. Dlatego właśnie wiele osób, które miały już możliwość wypróbowania dobroczynnych właściwości tego kremu, jest z niego w pełni zadowolonych i chętnie wracają ponownie i kolejny raz kupują taki kosmetyk. Jeżeli docenimy pozytywne działanie kremu konopnego z szałwią, z pewnością będziemy chcieli częściej go stosować, zwłaszcza iż stosowanie zajmuje niewiele czasu. Krem bardzo szybko się wchłania i nie pozostawia po sobie lepkiego filtra, dzięki czemu nawet wielokrotnie nakładając go w ciągu dnia, poświęcimy na to niewiele czasu i nie będzie to zauważalne.

Reasumując, jeżeli zależy nam na tym, aby poradzić sobie z różnorodnymi problemami skórnymi, zwłaszcza z wysuszeniem czy łuszczeniem się, powinniśmy przede dbać o regularne nawilżanie z zastosowaniem odpowiednio dobranych kremów. Takie kosmetyki w sposób bardzo pozytywny będą wpływały na działanie naszej skóry i jednocześnie będą stopniowo poprawiały jej stan. Dlatego właśnie warto pamiętać, aby mieć taki kosmetyk zawsze przy sobie.

Kategorie: Kosmetologia