W życiu każdego z nas przychodzi taki moment, w którym zaczynamy myśleć nad kupnem mieszkania bądź domu. Ja starałam się uciekać od takiej odpowiedzialności, jak najdłużej, jednak i u mnie nadszedł ten moment, w którym musiałam, to zrobić. Nie wiedziałam tylko, czy lepszy będzie dom, czy mieszkanie, a to jakby nie patrzeć najważniejsza decyzja. Jednak pewna byłam co do jednego – to musi być Żoliborz !

Dom na Żoliborzu

domy na sprzedaż Warszawa żoliborzPrzejrzeliśmy i obejrzeliśmy mnóstwo ofert mieszkań na sprzedaż. Żadne jednak do końca nam nie odpowiadało, gdyż kluczowe było dla nas maksimum prywatności. Wiadomo, jak to jest w blokach, czy na zamkniętych osiedlach. Ścisk, okno przy oknie, balkon przy balkonie, ale też co nas najbardziej przerażało bardzo cienkie ściany. Dosłownie słyszeliśmy rozmowy sąsiadów. W tym momencie padła decyzja o kupnie dom. Po wpisaniu w wyszukiwarkę hasła domy na sprzedaż Warszawa Żoliborz ukazały się nam oferty. I tu dopiero zaczęły się schody, gdyż nie spodziewałam się, aż takiego wyboru i tylu pięknych domów. Jeden spodobał mi się w szczególności i od razu wiedziałam, że to będzie ten. Duża przestronna kuchnia połączona z salonem, cztery sypialnie, dwie łazienki, garderoba i co najważniejsze – piękny, duży, zadbany, zielony ogród. Już oczami wyobraźni widziałam siebie w nim. I tak też się stało, gdyż po obejrzeniu zdecydowaliśmy się, aby go zakupić. Formalności przebiegły sprawnie i bardzo szybko dostaliśmy klucze do naszego nowego domu na warszawskim Żoliborzu. 

Jeżeli również nie wiecie, co wybrać, czy dom, czy mieszkanie, to ja zdecydowanie polecam to pierwsze. Domy na sprzedaż oferują wszystko, co oczekują ludzie, którzy szukają cichego zakątka w mieście, a nawet więcej. Warto wziąć taką opcję pod uwagę w przyszłości.