Kilka tygodni temu moja najlepsza przyjaciółka urodziła swoje pierwsze dziecko. Dwa dni temu zadzwoniła do mnie, czy nie chciałabym wpaść do niej z wizytą. Pewnie, że chciałam! Od urodzenia dziecka jeszcze jej nie widziałam, bo chciałam dać młodym rodzicom trochę odpocząć i dać im się nacieszyć swoją obecnością w domu. Teraz musiałam jeszcze tylko znaleźć jakiś odpowiedni prezent. Dowiedziałam się od innej koleżanki, co obecnie daje się na prezent młodym rodzicom.

Poszukiwania białych body z metryczką

białe body dziecięce z metryczkąOkazało się, że teraz bardzo modne są ubranka z metryczką dziecka. Na ubranko wyszywa się lub nakleja nadruk z napisanym imieniem dziecka, datą urodzenia i jeśli ktoś chce, także wagą, wzrostem, godziną urodzenia oraz liczbą punktów uzyskanymi po porodzie. Według mnie to świetny pomysł na prezent, nawet kiedy dziecko wyrośnie już z zakupionego mu ubranka. Udałam się do sklepu dziecięcego w mojej okolicy, gdzie wykonywano takie oryginalne, niepowtarzalne nadruki. Przejrzałam wiele różnych ubranek i możliwości i ostatecznie zdecydowałam się na białe body dziecięce z metryczką. Były one wykonane z miękkiego, bawełnianego materiału, który był hipoalergiczny i mogły z niego korzystać nawet dzieci posiadające wrażliwą, atopową skórę. Można je było prać bez obaw na to, że napis się spierze. Takie body można było dostać od ręki, ponieważ wykonywano je w specjalnym programie komputerowym, który następnie przekładał napis na gotowe ubranko. Brzmiało to bardzo skomplikowanie, ale sprzedawczyni pomogła mi zaprojektować odpowiedni napis. Mogłam od razu podejrzeć w technologii 3D jak on będzie wyglądał po nadrukowaniu na body. Trwało to wszystko mniej niż godzinę. Byłam bardzo zadowolona z ostatecznego efektu. Wyglądało to naprawdę bardzo ładnie, ponieważ napis był wyraźny i można było bez problemu go odczytać.

Mogłam także wybrać własną czcionkę oraz jej kolor. Jeszcze tego samego dnia udałam się do przyjaciółki, która była bardzo zaskoczona, ale także zadowolona z tego, że dałam jej prezent. Jej również spodobały się takie body. Okazało się też, że idealnie trafiłam z rozmiarem dziecka i mogła ona od razu ubrać w nie swoje dzieciątko. Pasowało naprawdę idealnie, a do tego było cienkie i przewiewne, idealne na lato, ale także chłodniejsze dni.

Kategorie: Moda