U syna w pokoju już dawno temu miałem zrobić remont, ale odkładałem to w czasie. W pracy miałem zamieszanie i nie dostałem urlopu, który właśnie zamierzałem przeznaczyć na ten remont. Dopiero pod koniec października mogłem się zabrać za wszystko i nie zwlekałem już dłużej.

Wizyta w sklepie z najlepszymi drzwiami wewnętrznymi

vox drzwi wewnętrzneU syna zamierzałem wymienić meble na nowe, kupić nową kanapę i przede wszystkim wstawić nowe drzwi. Od kiedy kupiłem to mieszkanie w latach siedemdziesiątych, to drzwi nie były wymieniane i prezentowały się najlepiej. Odmalowanie ich na nowy kolor zapewne nic by zmieniło, więc w grę wchodził zakup nowych. Sąsiad, który w zeszłym roku robił kompleksowy remont swojego mieszkania polecił mi markę VOX drzwi wewnętrzne od tego producenta były nowoczesne i tanie, więc postanowiłem takie kupić. U sąsiada w mieszkaniu byłem, bo zaprosił mnie, żebym sobie zobaczył z bliska takie drzwi i faktycznie, były nowoczesne i prezentowały się elegancko. Pasowałyby idealnie w pokoju syna. Zanim kupiłem meble i pomalowałem ściany, to pojechałem do sklepu po drzwi wewnętrzne. Sąsiad polecił mi najlepszy sklep z drzwiami, gdzie on dokonał zakupów. Nie dość, że były tam nowoczesne modele, to na dodatek montaż drzwi przez doświadczonego pracownika tego sklepu był całkowicie darmowy. Na lepszą okazję nie mogłem trafić, ponieważ dodatkowo okazało się, że drzwi wewnętrzne, które mnie interesowały były w promocji. Udało mi się zrobić naprawdę udane zakupy.

Po remoncie pokój syna wyglądał w końcu jak należało. Drzwi były idealnie zamontowane i syn mógł się spokojnie uczyć, bo zamykał je sobie, żeby mieć ciszę. Wykorzystałem swój dodatkowy urlop w dobry sposób, bo remont był dla mnie sprawą priorytetową. Wszystko się udało zrobić.

 

Kategorie: Budownictwo