Mój brat, który mieszka w Anglii, a dokładniej w Londynie, bardzo długo mnie namawiał do tego, żebym razem z rodziną go i jego rodzinę odwiedziła. Pewnego dnia jednak był na tyle przekonujący, że się zgodziłam i tak miałam się wybrać z mężem i trójką dzieci na wycieczkę za granicę. Mało tego, bratu udało się namówić na przylot dodatkowo naszą siostrę i jej męża z dzieckiem. Szykowała się więc wielka podróż dla naszej rodziny, a to się wiązało z przemieszczaniem się z ogromną ilością bagażu.

Warszawa – najlepsze taksówki bagażowe

taksówka bagażowa w warszawiePoczątkowo o tym nie myśleliśmy, lecz faktycznie bagaż okazał się problemem. Ale od początku. Dogadałam się z siostrą, że dzień przed wylotem przyjadą oni do nas, do Warszawy na noc, a następnego dnia wszyscy razem udamy się na lotnisko. Plan wydawał się w porządku, ale w dniu, gdy mieli przyjechać, kiedy zaczęliśmy się pakować już tak na poważnie, okazało się, że praktycznie każdy z nas będzie miał po jednej gigantycznej walizce. To jeszcze jednak nic – gdy przyjechała siostra z mężem i dzieckiem, to okazało się, że oni w trójkę mają również 5 wielkich walizek i ledwo do nas przyjechali. Nie było jak pojechać samochodem na lotnisko, a komunikacją miejską z takim bagażem byśmy najnormalniej w świecie nie dali rady dojechać. Na całe szczęście, mimo że sama nigdy nie korzystałam, to wiedziałam, że funkcjonuje taksówka bagażowa w Warszawie, która właśnie pomaga ludziom w takich sytuacjach jak nasza – czyli w momencie, gdy ludzie mają ogrom bagażu do przewiezienia, to oni podstawiają odpowiednio duże auta, by można było bez problemów dostać się w dane miejsce. Późnym wieczorem skontaktowałam się z taką firmą taksówkarską, z nadzieją, że będą mieli jakiegoś kierowcę na następny dzień, by nas zabrał na lotnisko. Zapewniono mnie, że nie będzie z tym problemu i umówiliśmy się na konkretną godzinę.

Firma taksówkarska wiedziała, że klientem jest aż osiem osób i dziesięć dużych sztuk bagażu i pod te potrzeby dostosowany został pojazd, który ponad przyjechał. Kierowca pomógł nam wszystko załadować i punktualnie i bezpiecznie zawiózł nas na lotnisko, na koniec życząc nam jeszcze miłego lotu. Tym samym wiedzieliśmy już, że gdy wrócimy z powrotem, to na pewno skorzystamy z tej samej wygodnej taksówki.