Jako pracodawca a pewno wiesz, że jesteś zobowiązany do zorganizowania pracownikom szkoleń BHP. Jednak usługi BHP to nie tylko obligatoryjne szkolenie dla nowo zatrudnionego. Zobacz na co zwrócić uwagę zatrudniając behapowca.

Szkolenia BHP w łódzkich firmach

usługi bhp ŁódźZazwyczaj po pomyślnym przejściu wstępnego szkolenia BHP na długo zapomina się o firmowym behapowców, który raz w tygodniu odwiedza firmę i… właściwie nie wiadomo co w tym czasie robi. Dlatego zanim podpiszesz umowę z zewnętrzną firmą świadczącą usługi BHP, przemyśl jakich usług właściwie potrzebujesz najbardziej, aby w sytuacji awaryjnej mieć pod ręką kompetentną pomoc. W dużych miastach, gdzie jest mnóstwo firm, a co za tym idzie – pracodawców, można bez problemu znaleźć firmy z odpowiednimi kwalifikacjami do przeprowadzenia wymaganych szkoleń. Na przykład jeśli chodzi o usługi bhp Łódź ma do zaoferowania mnóstwo ciekawych rozwiązań. Nie ma co ukrywać, że najbardziej korzystne są pakiety  uzależnione od branży w jakiej działa twoja firma oraz ich liczba pracowników którzy będą podlegać szkoleniom. Firmy oferujące szkolenia BHP bardzo często oferują korzystne cenowo abonamenty, które zawierają nie tylko samo wstępne szkolenie i przypomnienie o kolejnym – okresowym, ale również  często nawet dojazd do siedziby firmy, aby szkolący się pracownik nie musiał daleko dojeżdżać i nie tracił cennego dnia w pracy. Jako pracodawca musisz też pamiętać o ocenie ryzyka zawodowego dla każdego stanowiska, które jest wymagane przez kodeks pracy.

Jednak najważniejszy element jaki musi zawierać wybrany abonament na usługi bhp jest dostępność behapowca przez 7 dni w tygodniu. Tak aby po twoim telefonie zjawił się na miejscu i zadbał o odpowiednie zabezpieczenie formalne miejsca wypadku.