Jestem pełna podziwu dla mojego męża. Jakiś czas temu zadecydował, że otworzy swoją firmę. Przyznam szczerze, że trochę się tego bałam ale nie dawałam po sobie poznać. Wiem, że wiele firm bankrutuje i nie chciałam żeby mój mąż tez to przechodził. Postanowiłam go wspierać i pomagać w trudnościach o ile takie napotka. Mój mąż jednak bardzo dobrze się to swojej działalności przygotował. Zrobił biznes plan i wiedział co chce robić i jak ma to wyglądać.

Meble sklepowe często są zamawiane przez klientów

producent mebli sklepowychAndrzej w szkole uczył się na stolarza i zaczął prace od razu po szkole. Dobrze zarabiał, miał dużo pracy ale też często nie było go w domu. Stwierdził, że praca na swoim pozwoli mu więcej czasu spędzać w domu. Dobrze sobie radził zdecydował się na przygotowywanie dla klientów mebli sklepowych. To był duży rynek bo mieszkaliśmy w dużym mieście. Co chwilę jakieś sklepy powstawały a Andrzej doskonale wiedział jak powinny takie meble wyglądać. Udało mu się zdobyć dużo klientów nie tylko z naszego miasta  ale także z kraju. Ostatnio miał nawet zamówienie z zagranicy. Jego znajomy otwierał sklep w Wielkiej Brytanii i postanowił skorzystać z jego usług. Dzięki temu mogliśmy całą rodziną pojechać za granicę i kiedy mąż montował meble my trochę pozwiedzaliśmy. Jako producent mebli sklepowych dobrze sobie radzi. Jego firma dobrze się rozwija i mąż zdecydował się na zatrudnienie osoby do pomocy.  Jako producent mebli sklepowych miał wiele zleceń. Nawet nie sądziłam, że mąż będzie miał tak dużo pracy. Korzysta z dobrych materiałów i to podoba się klientom. Meble sklepowe ładnie się prezentują i są dobrze wykonane. Będą dzięki temu trwałe i klienci będą mogli z nich długo korzystać. Ceny są przystępne i każdy zainteresowany znajdzie w ofercie męża coś dla siebie.

Pomogłam mu w przygotowaniu profesjonalnej strony firmy. Wiem, że to bardzo ważne w prowadzeniu swojej działalności. Klienci zwracają na to uwagę. Zamieściliśmy na stronie wiele zdjęć z różnych firm gdzie mąż wykonywał meble. Takie zdjęcia robią dobre wrażenie i pozwalają zobaczyć jak mąż działa. Meble sklepowe zawsze były dla mnie mało ważne, nigdy za bardzo nie zwracałam na nie uwagi ale od kiedy mąż działa w tej branży patrzę i wiem, że męża meble są najładniejsze i najlepiej się prezentują. 

Kategorie: Wyposażenie