Moja firma rozwija się ostatnim czase bardzo dynamicznie a ja staram się zapewnić jej dobra poromocję. Zaopatrzyłem się w dużą ilość wpisów internetowych, lecz cały czas szukam innowacyjnych rozwiązań reklamowych. Zastanawiałem się na dużą reklamą 3D, która wyróżniałaby się w zatłoczonej Warszawie. 

Projekt loga reklamowego w postaci 3D

logo reklamowe 3d warszawaW związku z masą reklam znajdujących się na ruchliwych ulicach miasta postanowiłem wybrać coś unikatowego i przyciągającego uwagę. Zdecydowałem się na duże, kolorowe logo reklamowe 3D Warszawa jest miejscem, które w swojej ofercie posiada dużo firm projektujących tego typu banery, więc nie miałem problemu z odnalezieniem projektanta. Taki typ reklamy ma dużo zalet, jednak jedną z podstawowych jest jej odmienność, która przyciąga wzrok przechodniów. Projektant przedstawił mi wstępny kosztorys wraz z modelem i od razu wiedziałem, że dobrze trafiłem. Profesjonalnie wykonana wizualizacja komputerowa miała żywe kolory i ciekawe geometryczne kształty, które świetnie oddawały to, czym zajmuje się moja firma. Jest to sklep medyczny, logo miało zatem było wyraźnie turkosowe w kształcie strzykawki. Osoby zajmujące się wykonaniem oszlifowały je precyzyjnie i dobrały dobrej jakości materiał na bazie tworzywa sztucznego. Zamontowanie również przebiegło bez kłopotów i już po kilku dniach od zlecenia logo widniało nad moim sklepem wyraźnie odznaczając się wśród innych. Efekt 3D robił wrażenie zarówno na mnie, jak i na klientach, którzy wspominali o nim, za każdym razem wchodząc do sklepu.

Wyjątkowy kształt sprawił, że szyld mojej firmy wyróżniał się na tle innych w takim konkurencyjnym miejscu jak Warszawa. Reklama przyniosła oczekiwane skutki i moja firma zwiększyła obroty. Jestem bardzo zadowolony i polecam ją każdemu.