Jestem w trakcie budowy domu. Mamy dobrą ekipę budowlaną, która wypełnia wszystkie czynności zgodnie z ustalonym harmonogramem. Nasz dom z dnia na dzień wygląda coraz lepiej. Dostajemy informację co jakiś czas co należy zamawiać i wówczas kontaktujemy się z producentami i zamawiamy potrzebny towar. Inwestujemy w materiały dobrej jakości, które będą nam długo służyć. Zdecydowaliśmy się na solidne drzwi i okna, które zamówiliśmy od znanych producentów.

Zamówione okna zostały dostarczone na budowę

okna stargardNasza ekipa budowlana zgłaszała nam jakie materiały trzeba zamawiać z kilku tygodniowym wyprzedzeniem. Na niektóre materiały trzeba było czekać wiec musieliśmy być gotowi. Tak tez było z oknami i drzwiami, które zamówiliśmy. Wiedzieliśmy jakie wymiary są nam potrzebne. W okolicy naszej miejscowości jest wiele firm, które zajmują się produkcją okien. Zdecydowaliśmy się na okna bardzo solidne i dosyć drogie. Zależało nam na tym żeby okna były dobrej jakości i miały trzy szyby. To nowoczesne rozwiązanie, które jest dostępne na naszym rynku dopiero od paru miesięcy. Producent okien ma sporo ostatnio zamówień. Coraz więcej osób decyduje się na takie nowoczesne okna pomimo tego, ze cena jest trochę większą niż normalne okna dwuszybowe. Jednak warto zapłacić więcej a mieć pewność, że okna są solidne i będą dobrze trzymać ciepło w naszym domu. Okna, które wybraliśmy były białe i spełniały wszystkie normy. Zdecydowaliśmy się  na białe okna, które będą idealnie pasować do naszego wnętrza. Okna stargard najbardziej nam się spodobały. Zostały dostarczone do nas bezpośrednio z produkcji. Firma znajdowała się w Stargardzie i było coraz bardziej znana w naszej okolicy, Producent miał sporo zamówień dlatego na okna trzyszybowe trzeba było trochę poczekać. Dzięki temu, że mieliśmy wcześniej informację ile i jakie okna będą nam potrzebne to na budowie nie było żadnych komplikacji.

Wszystkie zamówione okna zostały dostarczone bezpośrednio na budowę. Pracownicy od razu mogli je montować bo wszystko już było do tego przygotowane. Kiedy okna zostały zamontowane dom wyglądał idealnie. Jeszcze było sporo pracy zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz a ja coraz bardziej nie mogłam doczekać się kiedy będziemy mogli wprowadzić się do naszego wymarzonego domu. Okna prezentowały się rewelacyjne. Byliśmy zadowoleni z ich zakupu.