Oprogramowanie komputerowe jakie używaliśmy do tej pory w pracy pochodziło od zewnętrznych dostawców, mimo iż nasza kadra programistów wypuszczała co chwila coraz to lepszy software. Nic więc dziwnego, iż w końcu zdecydowaliśmy się nie tylko na zmianę oprogramowania, ale również na jego unowocześnienie, gdyż nowe programy używały o wiele nowocześniejszych rozwiązań, niż dotychczasowe. Jednak do wprowadzenia nowego oprogramowania do obiegu potrzebna była jego szybka i sprawna dystrybucja.

Hurtowe zamówienie płyt z tłoczni CD

tłocznia płyt cdDo rozprowadzenia oprogramowania potrzebna była jednak bardzo duża ilość płyt, by każda placówka mogła dostać wystarczającą ilość kopii. Po przeliczeniu całkowitej ilości, zamknęliśmy się w kilku tysiącach egzemplarzy, co było ogromną ilością, patrząc na rozmiary naszej firmy. W naszej okolicy działała tłocznia płyt CD która współpracowała z nami jakiś czas temu podczas jednego z naszych projektów, a że była to firma o bardzo dobrej renomie, wykonująca zamówienia dla dużych wytwórni muzycznych i komputerowych, nie szukaliśmy nigdzie dalej i bez wahania zgłosiliśmy projekt do realizacji właśnie w tym zakładzie. Po złożeniu projektu otrzymaliśmy całą listę dodatkowych opcji, jakie mogły być zawarte w projekcie, gdyż w skład oferty owej firmy wchodziło nie tylko samo tłoczenie płyt, ale również nadruk na nich, oraz wykonywanie okładek czy opakowań. Na nasze potrzeby wystarczyły spokojnie dość podstawowe opcje oznakowania i opakowania, aczkolwiek byliśmy pod wrażeniem ogromnych możliwości, jakie owa tłocznia oferowała. Nasze zamówienie okazało się być jednym z większych, więc oczywiście na jego realizację musieliśmy odpowiednio długo poczekać, jednak czas oczekiwania był skrócony dość znacznie, gdyż nie wybraliśmy żadnych skomplikowanych opcji ani projektów graficznych które musiały być przepuszczone przez studio graficzne i introligatornię zakładu.

Przede wszystkim, zależało nam na jak największej jakości płyt i dokładności zapisu danych na nośnikach tak, by absolutnie żaden egzemplarz nie posiadał żadnych wad produkcyjnych lub utraty danych. Otrzymaliśmy więc profesjonalnie wykonane nośniki o najwyższej jakości, a podczas ich wdrażania nie usłyszeliśmy żadnych skarg na jakiekolwiek nieprawidłowe działanie.